Студентська соціально-психологічна служба

Крамниця щастя

(соціальна ідея наших волонтерів! ТЕРМІНОВО  просимо підтримати її)

x1nolgg2be 

 

…крамниця – це кінцевий результат проекту , а його основа – надання кваліфікації та робочих місць людям з обмеженими можливостями…

 

Суть моєї Ідеї ось у чому:

Cтворення на базі Уманського державного педагогічного університету , на факультеті соціальної та психологічної освіти , курсу (handmade)для людей з обмеженими можливостями . На основі проходження цього курсу вони будуть мати можливість отримати освіту , диплом ( ВНЗ) , а також цікаву роботу саме в цьому напрямку . Роботу їм надаємо ми , створивши підприємство на якому вони будуть працювати , а саме створювати вироби власноруч , які будуть продаватись у крамниці різних міст України .

Для втілення своєї Ідеї я вже зробив ось що:

На базі Уманського державного педагогічного університету вже створено Соціально-психологічну службу, яка на даний час проводить ряд майстер-класів по виготовленню виробів хенд-мейд (ляльки – мотанки) з залученням хенд-мейд-майстрів. Також спільно з волонтерами російської соціальної служби ми тісно співпрацюємо з реабілітаційними центрами та інтернатами міста Умані та Уманського району, Києва.

А ось що я ще планую зробити:

Наразі являючись волонтером даної Соціально-психологіної служби планую запровадити курс хенд-мейду для людей з обмеженими можливостями, а також створити підприємство для працевлаштування даних осіб.
Умань має статус туристичного міста, тому вважаю доцільно збувати дану продукцію в визначних місцях, а також розповсюджувати по іншим туристичним куточкам України.

100 000 гривень допоможуть моїй Ідеї ось так:

Для реєстрації та створення підприємства потрібні значні капіталовкладення, також для запрошення майстрів , закупки матеріалів для даних виробів , оплата майстрів на постійні основі , облаштування класу для людей з обмеженими можливостями .

lct3pr74ari

ГОЛОСУЙТЕ З СОЦ.МЕРЕЖ:  Крамниця щастя

Comments are closed.