Студентська соціально-психологічна служба

DrumSTRONG

logo

 

Український DrumSTRONG — це благодійний фестиваль, частина міжнародного руху, що за допомогою ритму об’єднує людей у боротьбі з раком. Раз на рік одночасно по всій планеті учасники DrumSTRONG починають грати на етнічних барабанах і, змінюючи одне одного, підтримують ритм — символ життя та надії, що не стихає ні на мить упродовж усього свята. Усі зібрані кошти передаються на боротьбу з онкологічними захворюваннями.

LnRCCO252Xw

DrumSTRONG 2013:
коли: 19 травня, 12:00—18:00
де: Ліцей №100 (вул. Покровська, 8, Поділ, Київ) карта
вхід: 100 грн, з барабаном — 50 грн, дітям до 14 років — безкоштовно

 

Запрошуємо приєднатися до свята дружби та надії – благодійної акції «Український DrumSTRONG 2013» – що збиратиме кошти на допомогу відділенню дитячої онкології Національного інституту раку.

19 травня о 12:00 ми зберемось у великому барабанному колі і гратимемо, безупинно підтримуючи ритм упродовж усього фестивалю. До 18:00 всі охочі можуть прийти та приєднатись до барабанного кола, послухати виступи київських гуртів Звучі Дочі, Cloud Jam, GoDoPaTa Kids, потанцювати під звуки живих барабанів. Традиційно Український DrumSTRONG пропонує насичену і цікаву програму для дітей. Одночасно з нами барабани звучатимуть у Токіо, Римі, Найробі, Ванкувері, Лос-Анджелесі — DrumSTRONG об’єднає однодумців по всьому світу, аби нагадати, що не існує чужих проблем і ми сильні, лише коли разом.

 

Тож запрошуємо провести травневий день у світлій та радісній атмосфері, зарядитись позитивними емоціями та допомогти тим, хто цього дуже потребує!

 

Comments are closed.