Студентська соціально-психологічна служба

РИТМ ЖИТТЯ – Ukrainian DrumSTRONG

Бій сотень барабанів протягом доби у різних куточках світу – так збирають кошти для онкохворих дітей. Цього року Київ втретє долучився до всесвітньої акції “ДрамСтронг”.

Ukrainian DrumSTRONG проходив 19 травня у Ліцеї №100 (м.Київ). Ольга Підгорна (координатор ССПС)  стала волонтером цього руху.

IMG_20130519_152010

Волонтери іще за день до акції мали досить багато роботи – прибрати та прикрасити територію фестивалю, допомогти у підготовці реквізиту тощо. А у сам день фестивалю обов’язки розділялися згідно графіку: реєстрація, продаж благодійних футболок, hand-made виробів, допомога у координації відвідувачів. Групи волонтерів працювали позмінно, інколи випадав час на відпочинок і можна було пограти разом з іншими чи спробувати ароматного натурального чаю від Олександра (Alchemist) або ж зайнятися африканськими танцями під невмовкаючий ритм барабанів.

bC0bucFeN84

P0FYly-8sRU

Програма фестивалю була дуже насиченою.

Основний  зал DrumSTRONG включав крім сумісних занять виступи: Jah Surya Dance Group-Sister Studio FCBD®, «Звучі дочі», sky sticks drum school, Cloud Jam, Godopata school,  Анатолій Гернаденко (ханг драм), Godopata kids… Приємною несподіванкою став візит Ніни та Марка з ДахиБрахи.

Також  працював дитячий зал, куди батьки могли відвести дітей,якщо ті не хотіли просто грати на барабанах. У дитячому залі  проводилися майстер-класи по малюванню та розмальовуванню музичних інструментів (зокрема шейкерів) – PAINT DRUM , а також майстер-клас по виготовленню пластилінового мультфільму -ANIMATION DRUM, який був презентований усім в кінці фестивалю. Також дітей розважали клоуни з Київської громадської органiзацiї з надання психологiчної допомоги дітям, якi потрапили у важкi життєвi обставини «Лiкарнянi-клоуни».

_qvOBWL_EuE

IMG_20130519_154033 1235 IMG_20130519_154025 1235

В кінці фестивалю, після драйвового барабанного кола, відбувся запуск дітьми повітряних гелієвих кульок з добрими побажаннями та позитивними малюнками,які малювали діти та дорослі – учасники та гості фестивалю.

002338 (4)

Усі зібрані кошти від Ukrainian DrumSTRONG 2013 підуть  на закупку ліків у Національний інститут раку – у відділення дитячої онкології.

Аналогічні акції паралельно відбулися в Токіо, Ванкувері, Лос-Анджелесі, Найробі, Римі і ще багатьох країнах світу.

P.S.

Автором проекту у світі DrumSTRONG є Scott Swimmer,  в Україні – Команда Українського DrumSTRONG.

Comments are closed.