Студентська соціально-психологічна служба

Анімація в Монастирищі

Кожні серпневі вихідні цього року минули у маленьких монастирищан, як у казці, адже волонтери Студентської соціально-психологічної служби(ФСПО) спільно з акторами Театру Юного Глядача “Золотий ключик” щосуботи та щонеділі проводити аніматорську роботу на ігровому майданчику “В гостях у казки”.

_RBhY1KEqtI HBhZdedFaUY 

За цей місяць діти стали учасниками театралізованих ігор, спортивних естафет, колективної творчої роботи – і це лиш мала частина всього того, що відбувалося щовихідних у Монастирищі. Дитячі вмілі руки віднині можуть силу-силенну всього робити з паперу, адже майстер-класи з оригамі не минули дарма! А кілька уроків твістингу дають можливість для польоту фантазії.

nJ33ThOaThM vQt5rWUs5UE

Вважаю за важливе зазначити, що персонажі, яких бачили діти, щодня були різні! Це прояв високої акторської майстерності аніматорів, багатства костюмів та реквізиту.
Цікаво було спостерігати за тим, як щоразу змінювались стосунки всіх тих, хто є на майданчику, адже аніматори вже зверталися до дітей на імена (настільки добре вже всіх вивчили!), а діти кожного разу запитували, коли ще будуть ігри і що цікавого буде наступного разу.
Не втомлюючись дивувати малих, щоразу підбирали нові ігри, сюжети, вивчали кого із героїв діти бажають побачити, аніматори з усіх сил намагалися зробити так, аби вогники в очах монастирищан не згасали…
Серпень для них минув, як у казці!..

CORvpD7mS_Q ONRn5YEW7o4 (1)

Comments are closed.