Студентська соціально-психологічна служба

АРТ-волонтерство і сміхотерапія

 22-25 листопада – БО “ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНИЙ СОЮЗ “ЗДРАВО” в рамках благодійного проекту «Життя – це творчість» на запрошення та за сприяння Студентської соціально-психологічної служби УДПУ проведуть Майстер-класи з сміхотерапії та АРТ-волонтерства від Георгія Юрійовича Пригунова, Демидюк Корнія Степановича, Артема Алексєєва на ФСПО! 

Dmduxxc1W6U

 

Пригунов Георгій

(Київ, православний теолог, аддиктолог, Президент БО «СОЮЗ “ЗДРАВО”», керівник ІВП «ЗДРАВО», Дійсний член Східно-Європейської Асоціації Арт-терапії (Софія, Болгарія), науковий консультант Лабораторії системно-аналітичної арт-терапії (КДУ м.Ялта), доповідач і ведучий майстер-класів міжнародних конференціях в СНД і Європі).

Алєксєєв Артем (випускник Кафедри Театральної режисури, режисер, актор, лікарняний клоун, проходив тренінгі з лікарняної клоунади в Москві та у італійців в Києві).

Демидюк Корній (випускник Рівненського Інституту Культури, артист оригінального жанру, режисер, актор, диктор на радіо, автор і ведучий TV-програм, засновник мім-театру «Яблука», лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, володаря гран-прі фестивалю «Творча доля», 15 років працював режисером, педагогом Народного театру «Від Ліхтаря», Рівненського ПДМ, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. Ведучий тренінгів з Драматичної імпровізації, Контактної імпровізації, Лікарняної клоунады. Практикующий мім, лікарняний клоун).

 

Майстер-клас триватиме 4 дні (Пт.- Пн.):

22.11 (Пт.) –  15,00 – ауд.401 – введення у справу, мотивація, відбір учасників

23-24.11 (Сб., Нд.)– приблизно з 10.00 до 18.00 (час визначиться на 1 зустрічі 22.11)– теорія, тренінги, акторська майстерність, лікарняна клоунада,робота з тілом і свідомістю, пробний практичний вихід у дитячі реабілітаційні центри.

Теми семінарів-тренінгів:

  • сміхотерапія(клоунотерапія);
  • види і методи АРТ – терапії;
  • Арт-волонтерство;
  • профілактика емоційного вигорання…

25.11(Пн.)  – вихід в лікарні і реабілітаційні центри.

Майстер-класи проходитимуть у “новому” корпусі Уманського державного педагогічного університету ім.Павла Тичини на факультеті соціальної та психологічної освіти.  Точний час, аудиторії та місця практичних занять з лікарняної клоунади уточнюються. 

За довідками звертайтесь за тел. 0636720204 (з 09.00 до 18.00)

 

Comments are closed.