Студентська соціально-психологічна служба

“Білосніжка”

27 травня ми – студенти 10 групи ФСПО побували в центрі психолого-педагогічної реабілітації дітей м. Умань. В якості свого ІНДЗ для діток ми провели квест за мотивами казки «Білосніжка», тільки у власній інтерпретації.

DSC04437 

Це була робота,  яка готувалася досить довгий проміжок часу.  Для того щоб провести квест ми зняли відео, як передісторію того, що ми мали робити уже з дітками. Усі студенти нашої групи були гномами, кожен з яких мав власний образ.

DSC04298 DSC04307

Звичайно, це не так просто як ми думали, адже для того, щоб було цікаво перш за все дітям потрібно багато фантазувати, бути оригінальним в усьому, що ми і намагалися зробити.

Коли обирали тему ІНДЗ ми довго не задумувались, адже знали, що хочемо піти саме в центр реабілітації. Побувавши там тільки раз, хочеться повертатися ще і ще. Тому що в притулку живуть надзвичайно добрі, щирі, талановиті діти. Нажаль, радості в їхньому житті не так то багато і тому хотілося їм подарувати щматочок позитиву та щастя.

Проводячи квест, нас переповнювали емоції, адже бачили в очах дітей  той вогник радості на який так сподівалися. Вони настільки кмітливі, розумні та швидкі, що інколи нашому здивуванню не було меж. Помічники, які допомагали діткам не завжди встигали за ними.  Час пролетів непомітно і ми не хотіли йти. Адже якщо робиш щось хороше для когось це так захоплює, що навіть зупинятися не хочеться.

DSC04311DSC04362 DSC04376DSC04384

Нам було сумно від того, що закінчився навчальний рік і усі разом групою в центр реабілітації ми уже не прийдемо. Але нам було надзвичайно приємно те, що діти щиро запрошували нас до себе в гості. Сподіваємось, що навчаючись на ІІ курсі, ми ще не раз побуваємо в цьому прекрасному закладі, де люблять, поважають і підтримують усі однин одного.

DSC04422 DSC04426

Дякуємо Гребінь Лілії Олегівні за те, що дала можливість нам в такій формі здати своє ІНДЗ, адже в більшій мірі для нас це не була робота, а відпочинок у формі гри, та неймовірний досвід – частинка нашої майбутньої професії. Сподіваємося це не остання наша спільна добра справа.

Дружня 10 група ФСПО

Comments are closed.