Студентська соціально-психологічна служба

“Буковель преміум”

Цього літа студенти факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ поїхали працювати вожатими у дитячі табори Буковелю. Наші волонтери та активісти пройшли школу вожатого при університеті і зараз на практиці випробовують свої вміння та навички.

Ось, що розповідає про свою роботу одна з учасниць – Мєхова Дар’я:

q3bwDRl26Q4 

“Працюю я в ТК “Буковель преміум”. Приїхала я сюди за новими враженнями і отримала їх сповна! 🙂 Перша моя зміна була з дітками 10-12 років. Це просто неймовірні діти та дуже розумні! Кожного дня ми готували різні конкурси, але найважливішим конкурсом для нас був КВК, який ми успішно виграли! 🙂 Це просто не передати словами, які ти емоціїї переживаєш у такі моменти, коли в тебе сльози радості, коли тебе обіймать ці щасливі лиця!

dPlIvSxJf0o

Я полюбила кожного з них, за цих 20 днів, вони для мене стали неймовірно рідними і останій наш вогник…я цього ніколи не забуду! Коли вони сідали вже в автобус їхати додому, я дуже спішила й хвилювалась що не встигну їх проводити. Я дуже бігла і побачивши мене, всі повибігали мені на зустріч…і ці прощальні обійми, ці емоції…я не забуду ніколи!!”

2iBbZSyb-JI

Comments are closed.