Студентська соціально-психологічна служба

Docudays UA

13.05 у 401 ауд. відбувся перегляд документальних фільмів у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”.

_DSC5345

 

Організатором заходу виступає  Центр європейської інформації у Полтавській області та громадська організація Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України , за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».  Партнерами проекту виступають Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. За інформаційноі підтримки Представництва Європейського Союзу в Украіні.

_DSC5341 _DSC5344

Студентами були переглянуті фільми “Дивне кіно” та “Виховання Уляни”. Після цього відбулось обговорення побаченого, зворотній зв’язок відносно емоцій та ідей, які виникли у молоді при перегляді фільмів (адже фільми справді були досить психологічно важкими). Дякуємо усім, хто залучився до цієї акції!

Comments are closed.