Студентська соціально-психологічна служба

Допомагаємо творити добро.

12 вересня о 14:00 волонтери студентської соціально-психолгічної служби допомагали втілювати мрії дітей в реальність. 50 діток з багатодітних сімей та з обмеженими можливостями відвідали наш університет. Волонтери проводили вправи на знайомство, гралися з дітьми та влаштували флешмоб.

“Сьогодні ми допомагали збутися мріям маленьких школярів. Це була дуже емоційна акція яка дала море позитиву та енергії особисто мені для втілення нових ідей.”  (Анастасія Марко)

В кінці цієї благодійної акції волонтери допомагали написати та оформити листи з мріями дітей. Діти з радістю писали листи з побажаннями, чим вони люблять займатися у вільний час та найголовніши писали свою мрію, а мрії були найрізноманітніші від звичайної ляльки до енциклопедії.

“Мої враження від сьогоднішнього…
Було все доволі таки круто, що правда зразу переповнював страх і певна невпевненість у собі, оскільки ми взагалі не знали, що нас чексає… Та не дивлячи на це, все пройшло дуже круто, діти вели себе чудово і навіть під час спокійного ознайомлюючого тренінгу вони зуміли передати певні позитивні емоції і тепло… А уже на флешмобі усе це вони змогли підірвати і ще більши наповнити усіх щастям і позитивм… Також під час написання листа кожен з малюків зумів пофантазувати і внести певні корективи ще більше розпаливши ось ту, якусь таку зовсім дитячу іскорку шаленого позитиву … 
На мою думку, не зважаючи на уже післяобідній час все пройшло круто, барвисто і цікаво!))))) “(Таня Мацишена)

Comments are closed.