Студентська соціально-психологічна служба

Дитяча йога

З 29 травня по 07 червня у Йога-центрі “ОМ” проводяться заняття по дитячій йозі!

IMG_0700-001

Йога – давня система оздоровлення і зміцнення тіла, а також знаходження душевного спокою і рівноваги. Вона допомагає досягти легкості, бадьорості, енергійності, покращує роботу усіх органів і систем організму, підвищує тонус, стабілізує травлення, дарує прекрасне самопочуття і настрій, прояснює розум. Це далеко не усі досягнення, яких можна досягти за допомогою регулярної практики цієї системи, що охоплює усі аспекти нашого існування.

Підтримувати здоров’я, розвивати гнучкість і витривалість, уміння концентрувати увагу потрібні з ранніх років, саме тому був розроблений дитячий варіант йоги з урахуванням фізичних, фізіологічних і психологічних особливостей дитини.

Дитяча йога – це не чергове модне віяння.

Дитяча йога є комплексом занять на основі хатха-йоги, яка створює усі умови для гармонійного і грамотного зростання.

Кожного дня на ознайомлюючі практичні заняття приходять діти молодшого та середнього шкільного віку з різних шкіл м.Умань.

Викладачі йоги – Сторожук Олена (майстер йоги,практичний психолог П3000), Підгорна Ольга (координатор Студентської соціально-психологічної служби Уманського державного педагогічного університету ім.Павла Тичини, практик йоги), Світлична Олена (практик йоги).

IMG_0594 IMG_0583
Заняття для дітей включають короткі ознайомлюючі факти про йогу, мудри, асани, а також ігрові практичні заняття. Діти спілкуються і весело проводять час, водночас з користю тренуючи своє тіло та настроюючи думки на позитивний життєствердний лад.

IMG_0638 IMG_0644 IMG_0650

Усіх бажаючих запрошуємо на заняття 🙂

Детальніша інформація та контакти  – у посиланні на йога-центр “ОМ”.

ЧЕКАЄМО НА ВАС! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ ТА ГАРМОНІЙНІ!

 

Comments are closed.