Студентська соціально-психологічна служба

Фестиваль культури Індії

Що ми знаємо про Індію? Хтось дивився індийські фільми, хтось переглядав сторінки Інтернету у пошуках гарячих путівок до цієї екзотичної частини світу, хтось, можливо, зустрічав представників цієї культури у своєму місті… Але чи часто вам доводилось бувати на концертах, де обізнані талановиті люди виконують різні номери, тим самим навчаючи глядачів тонкощам традицій та культури Індії?

4wGeOCFtESE

10 серпня уманчани та гості міста мали унікальну можливість познайомитись з індійською культурою трохи ближче, адже у м.Умань проходив перший в місті Фестиваль Культури Індії!
Фестиваль був організований Уманським йога-центром “Ом” спільно з Студентською соціально-психологічною службою Уманського державного педагогічного університету ім.Павла Тичини. Координатори фестивалю мали можливість запросити до міста подорожуючих артистів, які гастролювали по всій Україні і на один день змогли завітати до нашого міста.

MCz5HWrWtnk ZoLHfnfGpQo

Організатор фестивалю – Садачара прабху – сказав, що їм дуже сподобалось у м.Умань, люди відкриті і дружні, гарно налаштовані на сприйняття матеріалу та нових знань.
Протягом трьох годин по всій центральній площі звучали індійські мантри у виконанні гостей та місцевих жителів, уманчанки змагались за титул “Міс Індія”, хлопці навчались на сцені у майстра йоги, усі глядачі мали можливість покуштувати індійські солодощі, навчитись індійським танцям, пісням, розпису хною, ознайомитись з духовною та езотеричною літературою тощо.

IBabvF78Im0 N89RxiXIUL0

Ввечері усі глядачі танцювали та співали запальні кіртани, водили хороводи і щиро посміхались, тож можна сказати, що фестиваль вдався на славу.

_sgR26Ipgjw

 

Comments are closed.