Студентська соціально-психологічна служба

Фестиваль вуличної сцени

lasaa5GmMXY

2 червня відбулась яскрава та неординарна для Умані подія – ПЕРШИЙ УМАНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВУЛИЧНОЇ СЦЕНИ, організований Уманським державним педагогічним університетом ім.Павла Тичини, Студентською соціально-психологічною службою УДПУ та загальними зусиллями Уманської та Київської влади, за підтримки штаба нар.депутата Антона Володимировича Яценка у рамках  культурно-мистецького проекту «Умань – культурна столиця України» започаткованого ним!

У фестивалі брали участь місцеві творчі колективи (кращі хореографічні, музичні, театральні та вокальні номери Уманського державного педагогічного університету ім.Павла Тичини), Верхняцька школа мистецтв, а також гості з Києва , Одеси та Черкас.

zEf4E6SqenA

  61GYmhM7Pbk

  lUps-EK2A-A 

n4EIAMgkrPw

Глядачів протягом дня дивували і розважали:  Дитяча хореографічна студія «Арабеск»,  Ляльковий театр УДПУ,  рок-гурт «Оріон», Черкаський дитячий академічний театр з виставою «Півник і соняшник»,  Черкаський дитячий академічний театр з ігровою програмою «Годинка-веселинка», Одеське Шоу ходулістів «Космос», Театр живої скульптури «Карнавал»,  Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Тараса Шевченка з кращими спектаклями української класики: «Кайдашева сім’я», «Сватання на Гончарівці», «За двома зайцями».

_UXH9uTRLfU 28pSoL9T9uU

Ближче до вечора на глядачів чекали виступи Київського театру вогню і світла «Палаюча зірка» з вогняним шоу, музичного гурту  «ATMOSPHERA», та соціальний  перформанс від Київського Арт-об’єднання «Щ.Е.К» з поетично-театральними інсталяціями. Крім того, протягом усього дня у парку відбувались виставки та майстер класи народних  промислів, художників, поетів, фотографів, умільців з художньої кераміки, майстрів по ляльці мотанці, виступи знавців ведичної культури з музикою та ведичними солодощами та ще багато цікавого.

aqsxiLQnaBs 

UuOuxpfZHPc

А о 22.00 над центральною площею розпустилося справжнє суцвіття яскравих феєрверків.

kLPTgWgTc3E
“Захід був провединий на вищому рівні)) Дуже сподобались живі скульптури, гарні костюми, грим, і прекрасна майстерність. Дуже хочеться щоб такі фестивалі проводились частіше, не один раз на рік. Хочу висловити всім волонтерам подяку за співпрацю)” –  Ярослав Черномор –  волонтер фестивалю,студент УДПУ.

 
“Я думаю, що фестиваль – це в першу чергу заслуга тих, хто зміг все це організувати, хто погодився взяти участь, хто прийшов і підтримав, хто надав спонсорську допомогу . Всі ці люди за короткий термін змогли зробити титанічну роботу, з двох годин дня і до десятої вечора контролювати дійство було важко і стомлююче для них, але організатори можуть пишатися собою – фестиваль був чудовим! Стільки яскравого і незвичного в Умані не було давно. Так, це лише одна із перших спроб, але цілком вдала. Шкода, що не всі оцінили – в парку насмічено, під час вистав глядачі викрикували якісь незрозумілі фразочки – провінційність показали. Сподіваюсь, що колись ми таки відмовимось від цього безкультур’я” – Дарія (Тепеш) – глядач, фотограф.
 DgviX18-dmM
“Я дуже рада,що нам вдалось зробити яскраве затишне карнавальне шоу для уманчан! Навіть погода нам допомагала! А люди!.. Як багато творчих,активних,соняних людей зібралося водночас у центрі міста! Дякую усім учасникам і глядачам! Ви – чудові!” – Ольга Підгорна –  координатор ССПС УДПУ, організатор та координатор фестивалю.
 
“Все дуже сподобалось, організатори та учасники –  молодці. Частіше проводьте подібні заходи!” – Марина Галанцева – фотограф, учасник виставок та майстер-класів.
 
“Феєрія фарб і ємоцій. Організатори продумали все до найменших деталей і результатом стало незабутнє шоу, яке сподобалось усім”. – Діана – глядач.

 

 

Comments are closed.