Студентська соціально-психологічна служба

Йога для волонтерів

6 жовтня для волонтерів студентської соціально-психологічної служби було проведено перше безкоштовне ознайомлююче заняття з йоги в Уманському йога-центрі “ОМ”.

kr 

Волонтерам розповідали коротко, що таке йога, навіщо вона потрібна, як правильно практикувати йогу. Також студенти змогли спробувати виконати деякі асани (вправи)  та відчути на собі практичний ефект від них.

kr kr

Однією з практик, яка найбільше сподобалась студентам була шавасана – практика йогічного сну під час якої глибоко розслаблюється усе тіло, кожен м’яз.

kr kr

Після йоги волонтерам був влаштований невеличкий бенкет з випічкою (яку приготували йоги без яєць), свіжими фруктами та трав’яним гарячим чаєм… Також була влаштована бесіда-лекція з практикуючими йогами, під час якої студенти могли задавати питання, отримувати вичерпні відповіді , ділитись власними емоціями та відчуттями, послухати про досвід  тих, хто довше займається йогою тощо.

kr kr

Подібні безкоштовні ознайомлюючі практичні заняття будуть проводитись з волонтерами ССПС щосуботи о 8.30 ранку в залі йога-центру “ОМ”. Зі студентами будуть займатися різні майстри, щоб кожен зміг вибрати та віднайти свій стиль та темп занять.

Також наступної неділі, за сприяння йога-центру, для волонтерів студентської соціально-психологічної служби влаштують вегетаріанський бенкет, на якому ознайомлять студентів з культурою ведичної кухні.  Запевняємо, що буде цікаво і смачно!

 

 

Leave a comment for: "Йога для волонтерів"