Студентська соціально-психологічна служба

Казковий День міста

На День міста волонтери студентської соціально-психологічної служби підготували різнокольоровий казковий сюрприз для жителів м.Умань загалом  і дітей зокрема.

4WM5KmZAFfw

Спочатку уманчан дивували казкові персонажі, які йшли  у святковій колоні  разом з дітками і дарували усім свої помішки та повітряні кульки. У  деяких казкових персонажів у руках були таблички “Подаруй дитині казку” та “Подивись на світ очима дитини”. Так, Пеппі, Круелла ДеВіль,Снігова Королева,Чаклунка, різноманітні добрі феї, принцеси та інші казкові персонажі намагалися подарувати трохи казки дітям та нагадати дорослим, що інколи слід дивитись на світ, як на дивовижну казку.. Адже саме так цей світ і бачать ваші діти, молодші братики й сестрички,племінники чи онуки… Для них ви – казковий всесильний герой,який може їх захистити,а світ для них – чаріна країна.. А якщо копнути глибше – дитина живе ще й у душі кожного з нас… Пам’ятайте про це і спробуйте  відродити казку!

rE6LGP0wMsA YnDLRhF0jmY

Після параду волонтери влаштували у центральному парку майстер-класс з орігамі.

2wOMT9EnzZI

Разом з волонтерами, діти і дорослі могли навчитись робити з паперу лотоси, тюльпани, собачок, метеликів…

Потім з усіх цих виробів була складена яскрава літня картина: на зеленій травці росли різнокольорові квіти, бігали собачки, у небі з кількома сонечками і хмарками літали барвисті метелики… Ця картина була подарована дітьми мерії міста з найкращими побажаннями від дітей і волонтерів ССПС.

Також на стадіоні “Іллічівець” волонтери долучились до акції “Дитячі вело-перегони”, організованої Клубом активного відпочику “WakeUp” до дня міста. Змагалися три вікові категорії дітей : 3-5 р., 6-9 р., 10-12 р. Переможці та учасники були нагороджені призами та грамотами!

37BVL7geT6E

Наші студенти допомогали з реєстрацією учасників, займались аніматорством та підтримували учасників кричалками,  гучними оплесками та оваціями. Яскраві образи й костюми лише підкреслювали святковість цих змагань.

3BEUdYsLL38 Uq-zY-FVJVo

Віримо, що цей День міста залишиться гарною яскравою згадкою для наших волонтерів!

 

Comments are closed.