Студентська соціально-психологічна служба

Козацькі розваги

Сьогодні студентська соціально-психологічна служба творила нові дива. Волонтер створили для дітей з центру соціально-педагогічної реабілітації у місті Умані маленький розважальний і водночас пізнавальний квест у Білогрудівському лісі під назвою “Козацькі забави”.

x6wKrjSXxh4      OAmY_rs-1pY

 

 

 

Студенти проводили цікаві завданя для малечі. Завдання були найрізноманітніші від стрибків у мішках, до складного лабіринту. Діти проявляли кмітливість, спритність, логічність мислення. Було море сміху, яскравих вражень. 

AiVLLieUajU     06QvPKvADDk

 

Поки з дітьми займалися волонтери, наші друзі з магазину«Сoffe shop» готували на кострах смачну юшку, справжню козацьку кашу, та чай з самовару.

WkkYM7aBuMI o3E_iayLWoA

Спеціально для цих забав був запрошений справжнісінький козак, отаман Маньківського січового куреня Глущенко Славомир. Отаман занурив нас усіх у неймовірний чарівний вихор: цікаві факти про історію козацтва, містичне благословення чотирьох стихій (землі, водиці, вітру та вогню), посвята наших маленьких гостей  у справжніх козаків та козачок, навчання мистецтву бою на шаблях, знайомство з в’юнким батогом.

leOWVAW9ftk

Найбільше вражень напевно принесло перетягування величезного канату, всі разом і діти і волонтери, навіть гості заразились азартом і теж хапалися і чимдуж тягнули, і фотографи та оператори покидали техніку, і всі до канату – в результаті, неймовірна втома, але палаючі від емоцій душі.

Ось така жива взаємодія з дітьми – це не просто найкраще практика для наших студентів, це насамперед можливість проявити себе, це повноцінний процес виховання основних людських цінностей, педагогічних навиків і здібностей, а ще усвідомлення скоєної прекрасної справи.

А ще, і це найголовніше, ми дали цим малюкам чітке і таке необхідне усвідомлення, що вони не самотні у цьому світі,  що ми їх любимо!

Comments are closed.