Студентська соціально-психологічна служба

ЛЕКЦІЯ РІТИ АДМОН

Тиждень Психолога на факультеті соціальної та психологічної освіти почався з яскравої та досить неординарної події, організованої студентською соціально-психологічною службою сумісно з Уманським центром ведичної культури та йога-центром «ОМ» – лекції Ріти Адмон – психолога-консультанта Благодійної організації ООН, кандидата  у спеціалісти Міжнародного освітнього проекту Психологія 3000, керівника Жіночого клубу при Центрові ведичної культури у Лос-Анджелесі…

fVqqZR60fmw 

Ріта розкривала студентам сокровенні таємниці та премудрості Ведичних Писань. Зокрема, вона підіймала теми сенсу буття, підтримки здоров’я, психологічних аспектів гармонійних взаємостосунків чоловіків і жінок, проблематику ранніх статевих відносин, систематизації різниці світосприйняття залежно від статі, віку,виховання тощо. Також Ріта акцентувала увагу на те, наскільки тонкою справою є педагогіка та психологія і розповідала, як можна правильно виховувати дитину, щоб вона в майбутньому стала  цілісною гармонійною особистістю.

n9RYuJmmzgI

px8zdo8H04c

AR-EIVoLrMw

Студенти уважно слухали і із задоволенням і живим інтересом потім спілкувалися з психологом, задаючи їй купу питань.

 «Лекція мені дуже сподобалася! Найбільш сподобалося те що Ріта Адмон вміє гарно подавати лекційний матеріал і тримати аудиторію. З сьогоднішньої лекції я отримала дуже багато цінної та корисної інформації для себе» розповідає Альвіна Полушина, студентка 1 курсу ФСПО, волонтер.

«Я щиро у захваті від сьогоднішньої лекції із Рітою Адмон. Це чудовий лектор, який знає як зацікавити своїм матеріалом так, що півтори години пролітають немов одна хвилина. Емоційність подачі інформації, чіткість, актуальність розглянутих питань – нічого зайвого та втомлюючого. Я не пошкодувала, що прийшла на її виступ – воно того вартувало!» – говорить Анна Якименко,студентка 5 курсу ФСПО.

«Дуже цікава і потрібна у сучасній колотнечі подій лекція. Саме завдяки її лекції  люди починають розуміти, що є важливим в сьогоденні» – Леся Сокальська,студент 2 курсу ФСПО, волонтер.

Зважаючи на те, що після закінчення лекції студенти іще наздоганяли нашу гостю на подвір’ї щоб порадитись чи запитати  щось тет-а-тет, наша волонтерська служба щиро вірить, що лекція залишила гарні зерна у свідомості  студентів… І ці зерна мудрості іще дадуть свої прекрасні плоди!

Comments are closed.