Студентська соціально-психологічна служба

Настрій дошлюбних стосунків

LBpfclRtfsE13 листопада у 110 аудиторії  о 15.50 на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась цікава та досить плідна лекція від учасниці Міжнародного проекту “П3000”, практикуючого психолога Дробілко Любові на тему ““Настрій і смак взаємостосунків та входження у сімейне життя”.

Люба підіймала досить гострі питання, такі як: цнотливість дівчини, сприйняття дівчат чоловіками,  різниця між хіттю та коханням, телегонія, очищення від минулих зв’язків, сприйняття партнера, стадії дошлюбних стосунків, риси дівчат, які приваблюють чоловіків та риси чоловіків, які найбільше приваблюють дівчат.

Лекція викликала багато коментарів та палкі дискусії, адже у наш час феміністично налаштованим дівчатам важко  усвідомити, що можна покластися на чоловіка, а не перетворюватись на нього самій, цілодобово працюючи, самотужки тягаючи важкі сумки та відстоюючи позицію “я все зроблю сама – мені ніхто не потрібен”.

Також підіймалась цікава тема  – “свідомість дефіциту” та “свідомість достатку”, яка є актуальною як у сприйнятті світу загалом, так і у взаємостосунках.

s9mC3S6Hizs

Кілька заміток з лекції:

– Стадії дошлюбних стосунків

 1. знайомство
 2. невизначеність (хлопці думають чи потрібно це їм, дівчата – до чого це приведе. У цей період хлопцю слід дати трохи часу на роздуми і не набридати sms і дзвінками,бо це може лише відштовхнути його)
 3. вірність (хлопець і дівчина вирішують зустрічатися)
 4. розкриття реальної(реального) себе (ми починаємо показувати не лише свої хороші сторони, наш партнер бачить “з якого тіста ми зліплені” і допомагає з цим розібратись)
 5. заручини

– Якщо зараз я з однією людиною, а думками все ще з кимось іншим, то я реально іще з тим іншим (іншою), а не з тим, з ким зараз. Якщо зв’язки не розірвані, то повноцінні нові не з’являться.

– Телегонія:  ваші діти наслідують риси (характер, елементи зовнішності, хвороби)  того чоловіка, з яким у вас був перший сексуальний зв’язок (навіть якщо ви користувались контрацептивами). Крім того, якщо перший статевий акт був у нетверезому стані, або ви були під дією інших токсичних речовин, дуже великий ризик захворювання ваших дітей, навіть якщо вони народяться через багато років від зовсім іншого чоловіка.

– найбільш  привабливі риси у чоловіках для жінок:

 1. вірність
 2. цілеспрямованість
 3. відповідальність

– найбільш  привабливі риси у жінках для чоловіків:

 1. впевненість (зокрема у тому, що знайдеться гідний її чоловік, і взагалі чоловіки ладні опомагати жінці, бо “справжні чоловіки” – це не вимираючий вид, їм просто слід дати шанс себе проявити)
 2. чуйність (зокрема – вміння виразити своє незадоволення чи незгоду так, щоб не зачепити  гідність свого чоловіка та не образити його)
 3. щирість (зокрема – вміння ділитись емоціями, потаємним, щиро вірити у свого чоловіка)

– До 14 років за усі дії дитини несуть відповідальність батьки. Вони можуть трохи насваритись на дитину, якщо вона зробить щось не так, але це повинно робитися з любов’ю і розум, щоб дитина розуміла за що її сварять і не відчувала себе “винною у всіх смертних гріхах”. Якщо батьки просто сваряться на дитину і дають їй зрозуміти, що “вона сама у всьому винна”, у дитини з’являєтья комплекс вини і занижена самооцінка.

– Цнотливість дуже ціниться серед чоловіків (хоча вони часто цього і не показують). По недавній статистиці, близько 70% німців (нація, яка випускає близько 90% порнопродукції) зазначили, що хотіли б мати собі цнотливу жінку, у якої до заміжжя не було б статевих стосунків.  Чоловіки можуть гарно “куплятись” на зовнішність та вільну поведінку, але  чиста незаймана дівчина викликає у них більше поваги і бажання її завойовувати, а не просто скористатись для зняття стресу.

– Якщо говорити про систему чакр, то Жінка вже з народження знаходиться на вищому духовному рівні (природно краще розвинута інтуіція тощо), а Чоловіки на рівні нижчих чакр (тому їх сильно приваблюють жіночі принади і їхні думки часто орієнтовані на секс, як у альфа-самців), але… жінки можуть спадати до нижчих сфер, а чоловіки підійматись до вищих. Ідеалом повинні ставати такі стосунки і такий розвиток, у якому жінка не спадає з вищих сфер і розвиває свою чутливість, інтуїцію, мудрість, жіночу природу, природу Дружини і Матері, а чоловік підіймається з нижчих до вищих сфер, пройшовши від чисто фізичного бажанняі хіті, до більш духовної любові і мудрості.

GTlfZ2Z0PWY

Більш детальну інформацію про особливості психології чоловіків і жінок та про різницю у їх сприйнятті світу Люба та її чоловік Юрій Дробілко будуть розповідати на семінарах 14 листопада о 15.50 (семінар для хлопців у 331 аудиторії, семінар для дівчат у 110а аудиторії).

 

Comments are closed.