Студентська соціально-психологічна служба

Перше знайомство

 

Перше знайомство студентів з університетом – це завжди невеликий стрес. Нові люди, нова територія, нове життя. Щоб зробити це знайомство менш напруженим і більш приємним, випускники УДПУ та волонтери Студентської соціально-психологічної служби влаштували ігрову зустріч з першокурсниками.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Спочатку їм, звісно, розповіли більш конкретну точну інформацію про університет, пари та план дій на найближчий час, провели невеличку екскурсію, а потім запросили до 401 аудиторії для тренінгів та колективних ігор.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

І тут студенти змогли більш активно і творчо проявити себе. Вони знайомились одне з одним, навчались невербальному пізнанню партнера, презентували свої групи-команди, ділилися очікуваннями і планами на рік, грали у командну показуху, показуючи «живий куточок», «студентську вечірку», «дефіле сучасного показу мод» та багато іншого. По завершенню, усі студенти-першокурсники разом з кураторами зібрались на подвір’ї біля нового корпусу університету та підготували танцювальний флешмоб.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під запальні латино-американські ритми, хлопці й дівчата танцювали колективний танець і підіймали настрій собі і оточуючим.

Вважаємо, що це був гарний  початок колективної роботи і відпочинку.

 

Comments are closed.