Студентська соціально-психологічна служба

Похід першокурсників.

11 вересня відбувся похід першокурсників до Агробіологічної станції це територія Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.  Студентів чекала цікава програма, яку організувала студрада факультету та студенська соціально-психологічна служба.

FhIgQNAUmaY

 

 

 

 

 

 

 

Для студентів було проведене невеличку ознайомлюючу екскурсію про станцію, потім групан давалися завдання. Підготувати презентацію групи 10-15 хв сюди входило: маленький флешмоб, театрелізована презентація групи, назва та девіз.

_vta6BaCKVM

 

82HUB7pK7NU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після презентації групи отримали наступне завдання поставити казку “Попелюшка”, але зобразити її в різних країнах світу. Німеччина, Бразилія, Грузія, Марокко Індія та інші.

 

sLdDGAR2tkE

TSKAKWx5zQI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підчас конкурсної програми готувалася каша, юшка та картопля, для студентів та викладачів. Підчас цього студенти готувалися до конкурсу “Лісова красуня” та “Лісове чудо”.

-FyVQonn5ukceQcg4OEJxY

Підчас конкурсу одна з груп підготувала цікаву легенду про Лісову красуню, яка своєю красою зачаровувала хлопців.

tU0OrOnw8d0

Після всіх конкурсів та частування страв які були приготовлені на вогні сдуденти під великими враженнями почали збиратися додому. Вражень на мою думку вистачить на цілий навчальний рік.

Comments are closed.