Студентська соціально-психологічна служба

Похід волонтерів 1 курсу в “Пролісок”

Волонтери 1 курсу ФСПО під керівництвом координатора та волонтера 2 курсу сьогодні відвідали Центр соціальної ребілітації дітей-інвалідів “Пролісок”.

Волонтери знайомились з дітьми, робили кораблики, літачки, собачок та квіти з паперу (орігамі), грались на вулиці у рухливі ігри… Координувала роботу волонтерів-першокурсників з дітьми – студентка 2 курсу Альвіна Полушина.

“… ми знали куди йшли…Після опанування себе та блищого знайомства з дітками , стало зрозуміло що вони дуже позитивно і дружелюбно налаштовані, йдуть на контакт і з ними дуже легко співпрацювати.” – Альвіна Полушина (2 курс)

“Мені було дуже цікаво,а також я відкрила багато нових сторін своєї майбутньї професії. Загалом, все було супер!” – Оля Чугай (1 курс)

“Спочатку було дуже страшно, але познайомившись з цими маленькими хорошими дітьми я не пожалкувала, що пішла до них. Часом виникали неприємні ситуації, в яких я не знала що робити, але загалом було дуже весело . Були також дуже приємні моменти, коли деякі з них дарували квіти, які робили власноруч . Мені було тяжко з ними прощатись.” – Оля Шевченко (1 курс)

“Сьогоднішній день я провела незвичайно….Наша голова “Сонячного Волентерства” Ольга Підгорна дала завдання – піти в реабілітаційний цетр до хворих дітей. Мені спочатку було лячно від цієї новини, але я погодилась. Наше завдання полягало в тому, щоб з дітками робити квіточки із паперу. Ми прийшли і я дуже злякалась, бо одна дитина проявила силу до своєї виховатильки і на деякий момент я вже думала іти геть… але Альвіна почала розмовляти з ними…показувати, що потрібно робити. І все пішло, як має бути…Ми з дітками провели мало часу, але дуже добре… Незабутнє відчуття, коли вони тебе обіймають і говорять шо ти красуня… і розумієш, що страх лишень був поштовхом до початку…. Ці діти прекрасні, незважаючи на їхні недоліки. Дякую вам за цей день…Тепер я знаю,що вибрала ту роботу, від якої буду отримувати задоволення. Чекаю з нетерпінням на інший раз.” – Аліна Яницька (1 курс)

Leave a comment for: "Похід волонтерів 1 курсу в “Пролісок”"