Студентська соціально-психологічна служба

«Поважай себе – не давай хабарів»

29 квітня в університеті відбулася широкомасштабна акція під гаслом «Поважай себе – не давай хабарів».

W0QK5PqJ8oY

Звідки ж з’явилася ідея її проведення?

З метою привернення уваги широкої громадськості до європейських цінностей і стандартів шляхом формування та посилення регіонального партнерства, залучення до діалогу про європейські цінності партнерів Мережі Центрів Європейської інформації України у районних центрах та малих містах у лютому-березні Представництво Європейської Комісії в Україні, Мережа Центрів європейської інформації провела конкурс локальних ініціатив з просування європейських цінностей «Дні Європи – 2014. Діалоги про цінності». Студрада, Студентська соціально-психологічна служба та Європейський клуб Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розробили згідно умов конкурсу власний проект «Поважай себе – не давай хабарів».

_DSC4344

Даний проект розкрив тему, яка є далеко немалозначною на даному етапі розвитку нашого суспільства. У зв’язку з нинішньої ситуацією у країні боротьба з хабарництвом на усіх рівнях життя є чи не найважливішим елементом культурного та інтелектуального зростання нації та входження у середовище європейських держав.

Не дивлячись на велику кількість проектних пропозицій проект студентів УДПУ переміг у конкурсі і був підтриманий мікрогрантом.

_DSC4355

У програмі проведення заходу студрадою університету було відзнято та розповсюдженокороткометражний фільм з протидії хабарництва «Це твій останній хабар (Вибач, якщо він перший)». Опісля перегляду ролику глядацькою аудиторією відбулося насичене обговорення його теми.

_DSC4464

Із докладом про корупцію як негативне соціально-правове явище розповідала заступник голови студентського самоврядування факультету соціальної та психологічної освіти Юлія Мудрицька.

Надзвичайно цікавим та спонукальним до активності вийшов виступ студентської соціально-психологічної служби університету, які залучали учасників акції до участі у Форум-театрі під назвою: «Я буду дуже «вдячний», якщо Ви мені допоможете…» та Play-back театрі: «Хто і чому готовий заплатити за ненадані послуги?», «Хто і чому готовий отримати гроші за ненадані послуги?», «Я буду дуже «вдячний», якщо Ви мені допоможете…».

На акції також були присутні гості: прокурор Уманської прокуратури Горбунов Борис Володимирович та практикуючий психолог міста – Юлія Анатоліївна Клименко. Вони виступали експертами в обговореннях під час тренінг-дискусії, яка відбулася наприкінці заходу.

Вільне обговорення теми акції продовжувалося за кавою-брейк.

_DSC4471_DSC4473

Студенти були дуже активними та небайдужими до питань проекту. Сподіваємося, що він залишив вагомий слід у свідомості кожного з присутніх та спонукатиме до самовдосконалення. Адже всім давно відома істина «Хочеш змінити світ – почни із себе».

 

Leave a comment for: "«Поважай себе – не давай хабарів»"