Студентська соціально-психологічна служба

Семінар Психології і йоги в Ялті

10-18 серпня всі бажаючі мали можливість зануритися в атмосферу розслаблення, дружелюбності і сім’ї на фестивалі психології і йоги в Криму, організованому Уманським йога-центром «ОМ». Такою можливістю скористалась Координатор ССПС – Ольга Підгорна, яка була запрошена як викладач йоги та психолог.

IMG_1741

kr

Усіх, хто приїхав на фестиваль, чекав затишний будиночок в горах у Отця Андрія та його дружини Наталії Кузнецової, психологічні семінари і тренінги, ранкова йога в горах в сосновому лісі, прогулянки в гори, ущелини, і на водоспади, екскурсії по Ялті і Криму, здорове вегетаріанське харчування, живе спілкування і колективне веселе проведення часу…
Кухарі радували учасників фестивалю віртуозними смачними стравами: фруктові йогурти, різноманітні каші та салати, випічка без яєць, фініки, горіхи, солодощі та напої… Після такої різноманітності і достатку смаків шлунок просто радів.

IMG_2104

Також проводилася глибока робота з розумом і з психікою, тому що на фестивалі були присутні практикуючі психологи: Кузнєцова Наталія проводила семінар про уклад сім’ї, роль жінки і філософію приготування їжі; Кузнєцов Андрій проводив семінар про віру і причини заздрості; Дробілко Любов і Юрій Дробілко розповідали про «позиції учня», правилах і фундаментальних засадах гармонійного спілкування з людьми і розуміння себе; Сторожук Олена допомогла відкриттю внутрішньої дитини і провела практику занурення і зустрічі з нею, з собою в минулому; також була можливість всім дорослим глибше зануритися в дитинство і повірити в казку і чари на арт-тренінгах Ольги Підгорної.

VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100

IMG_1864

IMG_1867
По ходу спілкування на фестивалі, люди відкривалися, всі впізнавали один одного набагато глибше і це, як не парадоксально, допомагало дізнатися і про себе. Під кінець фестивалю було дано завдання – обійняти людину і побажати їй те, що ти відчуваєш… Можна сказати, що це був позаплановий тренінг, так як в цей момент кожен максимально відкрив серце і з повною щирістю сказав те, що бачить в іншому і чого бажає йому(їй)… І в цей час можна було відчути просто спокій і щастя (без усіляких «тому що» і «для того, щоб»… ). Виявляється, досить просто бути щасливим! Потрібно просто дозволити собі це.

IMG_2116
Сподіваємося, і ви переживете цей прекрасний досвід. До нової зустрічі, друзі!

Comments are closed.