Студентська соціально-психологічна служба

«СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

В рамках VIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» волонтерами студентської соціально-психологічної служби та студентами факультету соціальної та психологічної освіти були проведені наступні акції:

–  БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ В ЦЕНТРІ МІСТА: студенти переодягалися у різнокольорові волонтерські футболки чи вишиванки і ходили центральними вулицями міста з акційними скриньками і плакатами, розповідаючи людям про дану акцію та збираючи благодійні пожертвування для дітей з вадами слуху. До волонтерів також приєднались  активісти, переодягнені в костюми клоунів, Спанч Боба, Машу та Ведмедя тощо.

акція в центрі (3)

–  БЛАГОДІЙНИЙ РОЗПРОДАЖ РЕЧЕЙ: студенти приносили різні речі (книжки, музику, іграшки, прикраси тощо) і кожен бажаючий міг придбати  те, що його зацікавило за символічну ціну, яку сам покупець і визначав. Тобто, кожен робив благодійний внесок у міру своїх можливостей і отримував ту річ, яка йому сподобалась. Все це відбувалось у холі нового корпусу університету під веселу рок-н-рольну музику!

nZvABMXF5p8

–  ЛІТЕРАТУРНИЙ РАНОК:  у рамках акції були проведені поетичні читання для студентів факультету соціальної та психологічної освіти.  Поетеси презентували свої твори, поспілкувалися з  глядачами.

літвечір

–  КІНОПОКАЗ: студентам був показаний благодійний показ соціального фільму Еріка Еммануеля Шміта «Оскар та рожева пані» про смертельно хворого хлопчика та його дивну відвідувачку і її методи спілкування і боротьби з дитячою депресією. Студенти співпереживали  головному персонажу і ледь не плакали під кінець фільму.

–  КУЛІНАРНИЙ ЯРМАРОК ПІД АКОМПОНЕМЕНТ  ГУРТУ «ORION»: студенти факультету соціальної та психологічної освіти готували різні смачні  цікавинки, яким потім вигадували чудернацькі назви на зразок «Шоколадна спокуса» чи «Кокосова загадка», гарно це все сервірували, а потім продавали ці ласощі усім охочим за символічні ціни (1-5 грн).А у цей час, біля головного входу грав гурт «ОRION», який дарував усім оточуючим свою творчість за благодійні внески.  20 хвилин перерви студенти, викладачі та просто перехожі могли насолоджуватись  як відомими рок-хітами, так і авторськими доробками талановитих юнаків.

кулинария и концерт (16)

–  МІМ ТА БОДІ-АРТ:  у рамках проведення акції «Серце до серця» активісти цього благодійного руху вирішили влаштувати прогулянку мімів та інших розмальованих істот.. Дівчата і хлопці на певний час перетворились у котів, серця чи чорно-білих мімів, які жестами спілкувались з оточуючими та підіймали їм настрій. Загалом, такою акцією  волонтери виконали відразу кілька завдань: зібрали кошти для дітей з вадами слуху, зняли емоційне напруження оточуючих, мали змогу самі відволіктись у стресовий час сесії.

міми (28)

Під час проведення цих акцій  волонтерами та студентами-активістами було зібрано 1305 грн 45 коп.

Усі зібрані кошти були перераховані на рахунок міського фонду соціальної допомоги ім.О.М.Коллонтай на придбання медикаментів та медичного обладнання дітям з вадами слуху.

Щиро дякуємо усім, хто підтримав акцію та допоміг у її проведенні! 

Comments are closed.