Студентська соціально-психологічна служба

СІМ’Я П-3000

З 18 по 26 жовтня в Криму проводився VII фестиваль “Психологія 3000”, на якому волонтером та вихователем дитячої програми була координатор ССПС Ольга Підгорна.

OXaPoeYX6yw g__0g01Foi8

Міжнародний освітній Проект «Психологія Третього Тисячоліття» – колектив однодумців, об’єднаних метою особистісного зростання і вирішення соціальних проблем сучасності. Проект виник у 2005 році у Росії і до 2008 року команда Проекту вийшла на міжнародний рівень. Майстри та фахівці Проекту регулярно проводять свої програми в різних регіонах Росії, а також у країнах Європи, Азії та США.
Визнаними Майстрами Проекту є Олег Гадецький, Марина Таргакова і Сергій Аваков. Безпосередній керівник Проекту – Олег Гадецький.

uonovZtQByI WhUsMuKeWuM

На фестивалі проводились психологічні семінари та тренінги:

Олег Гадецький (Росія) – Семінар «Розкриття призначення чоловіка та жінки»
Марина Таргакова (Казахстан) – Семінар «Як знайти свою другу половинку?»
Сергій Аваков (Росія) – Семінар «7 кроків на шляху до гармонійної сім’ї»
Олександр Хакімов (Росія) – «Бхакті-йога – шлях відродження любові»
Руслан Нарушевич (Латвія) – «Батьки і діти. Назустріч один одному»
Шалва Амонашвілі (Росія) – «Тато, мама, я»
Ігумен Євменій (Росія) – «Чоловік і Жінка: танець енергій»

Також спеціально для підлітків тренінгові заняття проводив Бабаянц Олексій Анатолійович.

ycdDQwDT6dU

Кожен ранок починався о 5.45 з йоги та медетацій.

43In59w0To4

Після сніданку починалися майстер-класи для дорослих та дитяча програма для дітей від 3 до 15 років.

Дітей ділили на 2 группи – 3-6 та 7-14 років, всередині груп також відбувався поділ на підгрупи,до кожної підгрупи прикріплювався вихователь. Я була вихователем групи підлітків (12-15 років).

EB3itmhAET8

Щодня з 09.45 до 18.15 з перервою на обід для дітей і підлітків проводились майстер-класи (зокрема: лялька-мотанка, орігамі, квілінг, театральне мистецтво, вироби з дерева, виготовлення паперових ліхтариків тощо).

yep7QtMtTvU -yZnGARtQwI

Також було здійснено 2 походи в гори : на гору Айю-Даг та на водоспад Учан-Су (до його підніжжя та до самої вершини водоспаду).

IMG_5320 IMG_5549
У вихідний день була також здійснена невеличка екскурсія на гору Ай-Петрі, де була змога помилуватися краєвидами та покататися на конях у компанії чудового психолога Руслана Нарушевича.

Також відбулась зустріч вихователів дитячої програми з Шалвою Амонашвілі (ректор Академії педагогічного мистецтва і соціалізації, професор, доктор психологічних наук, академік Російської Академії Освіти, іноземний член Академії Педагогічних Наук України, почесний доктор Софійського Університету імені Климента Охридського, керівник Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, лауреат премії Уряду РФ, “Лицар Гуманної Педагогіки”, “Лицар дитинства”.Заснував більше двохсот центрів і лабораторій гуманної педагогіки в Росії, на Україні, в Білорусії, Киргизії, Казахстані, Латвії, Литві, Естонії. Є науковим керівником низки експериментальних шкіл…). Шалва Олександрович відповідав на питання та давав настановчі поради у тісному дружньому колі.

IMG_5166

Під кінець фестивалю дитяча програма підготувала невеличку виставу та соціальний кіноролик, у яких презентувала себе та показала батькам,наскільки талановиті їхні діти.

Фестиваль був досить насиченим та корисним. Кожен зміг знайти і почути те,що необхідно саме його (її) душі і серцю.

Comments are closed.