Студентська соціально-психологічна служба

Солоне тісто

21 листопада волонтери студентської соціально-психологічної служби відвідали дитячий притулок.

A-CtmoN1Yy4  ePRsyb8Qh-I

Разом з дітьми волонтери займались ліпкою із солоного тіста. Як виявилось – це дуже цікава справа і діткам вона дуже сподобалась.

Сівши у велике коло, кожен вибрав те, що хоче зробити. Почавши робити свої іграшки, кожна дитина могла звернутись по допомогу до волонтерів.

9BDsU2KKljE

“Найцікавішим було те, як діти бруднили руки в тісті, а потім їх мили у мисці, яка стояла в середині кола, всі гуртом. При цьому радісно посміхались. Деякі діти спочатку соромились щось робити , але після підтримки друзів і нас. В них виходили справжні шедеври. І нам і дітям було дуже цікаво спілкуватись та робити щось разом” – Люба Тюпіна (волонтер).

KwsrNzmQbyQ wicLmo07Wt4

“Це був мій перший похід у притулок. Відчувалася певна напруга . Я не знала, як нас там приймуть, але коли прийшов час і ми зустрілися з дітьми, я зрозуміла, що все буде добре і заспокоїлась. Більша частина дітей сіла з нами в наше дружнє коло і ми почали ліпити різні фігурки: тваринок, дерева та різних казкових героїв. Час пролетів дуже швидко і настав той момент, коли нам потрібно було уже іти… Але мені цього зовсім не хотілось. Не передати словами ті відчуття, коли знаходишся в колі маленьких і уже майже дорослих дітей, які завжди тобі усміхнуться. Ти відразу забуваєш про свої проблеми чи труднощі… і просто веселишся разом з ними” – Ольга Шевченко (волонтер).

 

Comments are closed.