Студентська соціально-психологічна служба

ССПС та її вклад у популяризації благодійності серед студентської молоді

Студенська соціально-психологічна служба заснована в 2010 році при факультеті соціальної та психологічної освіти в Уманському державному педагогічному університеті. Саме на благодійність і була спрямована перша соціальна акція “Збір речей для вихованців інтернатних закладів”. Загалом студенти волонтери  приймають участь у різних якціях як на рівні міста так і в університеті.

сспс

 

співпрацюють з дитячими будинками та реабілітаційними центрами міста Умань. Волонтери займаються з дітьми , малюють , ліплять розвивають фантазію, влаштовують їм різні розваги на свіжому повітрі такі як “Великі перегони маленьких індіанців”, “Велоперегони”.

Волонтер – це людина, що володіє певними особистісними характеристиками, такими, як готовність допомогти, небайдуже ставлення до навколишнього життя і людей, жертовність, висока самоорганізованість, відповідальність за себе та інших, енергійність та готовність завжди йти до кінця.

9iJEAuYDATo       uBrbl2AmioQ

Наші волонтери приймають участь у різних благодійних акціях, зборах теплих речей, іграшок для дітей. Організовують різниі конкурси та акції таких як «Кращий волонтер року», «Всеукраїнська акція серце до серця», розробляють різноманітні  проекти для розвитку міста та суспільства, організовують студенське дозвілля, зокрема, похід першого курсу у Білогрудівський ліс, проведення  фотоконкурсу-конкурсу «Літо мрій», «Вільні обійми» в центрі міста, на а до дня студента –  тематична прогулянка Стиляг, «Хелоуін», також суттєво  допомогають в організації Дня міста.

волонтерство

Влаштовують  театрелізовані казки на День Святого Миколая для дітей, вихованців дитячих будинків, притулків та реабілітаційних центрів різноманітні розваги в центрі міста для малечі на День захисту дітей. Ці акції приносять волонтерам дуже багато позитивних емоцій та море вражень. Бо що може бути краще від щасливих дітей.

Покликання волонтерів студенської соціально-психологічної служби – творити добро просто так, бути корисним у цьому житті і показувати приклад небайдужості і доброчинності оточуючим! Не будьте байдужими ,творіть добро !-RUc7BoNTEA                    B6FWRfVyjsk

 

 

 

Comments are closed.