Студентська соціально-психологічна служба

ССПС…

Привіт, мої хороші волонтери та ті, хто ще думає, але не впевнений у тому, чи варто йти до волонтерської служби ССПС Уманського державного педагогічного університету ім.Павла Тичини!

Кілька слів про те, що нам дав  швидко промайнувший навчальний рік і що цікавого відбулось (а може ще й відбудеться?) за цей час…

Desktop2

Отже, перш за все, – у нас було багато акцій  з дітьми, підлітками, молоддю… Ще з вересня місяця щороку ми починаємо працювати з реабілітаційними центрами, притулками, дитячими будинками, талановитою молоддю та просто активістами  міста… Більшість наших волонтерів – майбутні соціальні педагоги, психологи, тож ця діяльність допомагає краще зорієнтуватись у майбутній професії. Але ж чи це головне? Головне – це те задоволення, яке отримуєш від посмішок дітей, їхніх палаючих у захопленні та цікавості очах та від  радості їхнього успіху!

Крім того, наші волонтери є активними учасниками, координаторами та організаторами різноманітних фестивалів, які проходять в м.Умань.

Desktop4Це і фестивалі вуличної сцени, соціально-психологічної драми, культури Індії, творчі поетичні, музичні, художні та театральні виступи тощо. Як учасники, волонтери можуть продемонструвати публіці свої таланти, як координатори та організатори вони вчаться співпрацювати з людьми, міськими інфраструктурами, проводити аніматорську роботу.

І, звісно ж, науково-практичні конференції, тренінги, конкурси та семінари!

Desktop3

Наші волонтери не тільки влаштовують і приймають участь у мистецьких, благодійних та загальноміських (а інколи загальнодержавних та міжнародних) акціях, а ще й є активними учасниками наукових семінарів та тренінгів. Практичні заняття, цікава форма подачі матеріалу, зустрічі з різними діячами, можливість практичного професійного (та особистісного) самовдосконалення та саморозвитку – це лише невелика частка того, що дають нам подібні зустрічі.

Власне, життя студента саме по собі яскраве, але життя волонтера – вдвічі, а то й втричі цікавіше і яскравіше, адже ми тримаємо руку на пульсі часу і подій, ми ладні самі творити дива і дарувати радість людям!

HFPYJT

Про більш детальну діяльність служби можна дізнатись у спеціальній рубриці сайту чи у блогах .

Я можу додати, що зовсім скоро на жителів м.Умань чекатиме черговий фестиваль Індійської культури, наші волонтери зараз активно проходять практику вожатими у дитячих таборах Буковелю, а з осені з новими силами і натхненням вони візьмуться за роботу і ще не раз здивують  вас тим, на що здатні!

Дякую вам усім за те, що ви робите, за те, що знаходите сили, натхнення і завжди приємно дивуєте своїми ідеями та енергією! Волонтери – ви чудові!

Сподіваємось, і ти, любий друже, який читаєш зараз ці стрічки, приєднаєшся до нашого дружнього колективу Студентської соціально-психологічної служби Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Будемо створювати дива разом! ;-)

 

Comments are closed.