Студентська соціально-психологічна служба

Святий Миколай

До дня Святого Миколая волонтери студентської соціально-психологічної служби підготували багато цікавих подарунків та яскраву виставу, з якою подорожували по місту та по Черкаській області, даруючи радість та яскраві враженн  дітям і дорослим.

DSC01883


18.12.2013

Волонтери  завітали зі святковою казкою та подарунками до дитячого будинку та Уманського притулку…

У дитячому будинку ми привітали 90 діток зі святом, подарували їм яскраві зошити і розмальовки, загорнуті у кольорові обгортки. Дітки уважно дивились казку і яскраво реагували на все, що відбувалось.

DSC01867 DSC01880 DSC01795 DSC01801DSC01812 DSC01832DSC01838 DSC01840 DSC01857 DSC01859

Також волонтери завітали в Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Умань, де перебувало 55 діток. Студенти розповідали казкову історію, гралися та фотографувалися з дітьми.. А також, дітям, окрім інших подарунків, зробили цікавий сюрприз – великий торт зі свічками-феєрверками!

DSC02027 DSC01893

DSC01904 DSC01909 DSC01914 DSC01965 DSC01980 DSC01984 DSC01997 DSC02004

“Таких позитивних емоцій я не відчувала давно. Всі дітки з задоволенням прийняли нас і були нам раді, це було видно в їх радісних оченятах і це дійсно було дуже приємно!) Я з задоволенням виступила і подарувала частину казки дітлахам. Це був веселий день!” – Ліля Зозуля (фея Веселощів)

“Сьогоднішній похід був дуже цікавий, море емоцій, дуже живе спілкування з дітьми. Все було дуже класно, весело і дуже казково” – Альвіна Полушина (фея Сновидінь)

19.12.2013

Волонтери завітали із казкою і подарунками (набори канцтоварів: зошити, альбоми, олівці, фарби, пензлі тощо) до Уманського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Пролісок”. До акції також залучився факультет фізичного виховання. У “Проліску” було близько 20 діток (діти із фізичними та психічними вадами). Вони уважно і емційно дивились казку, а потім переглядали мультики про Лиса Микиту, які також були подаровані службою разом з Євгенієм Голубом.

Також волонтери завітали до Ладижинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат. Разом з Уманським районним центром соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, волонтери привезли гарні подарунки та казкову історію про Святого Миколая.
На святі було 90 дітей віком від 6 до 16 років (діти з фізичними і психічними вадами).

DSC02158 DSC02052

DSC02054 DSC02071

DSC02074 DSC02086

DSC02103 DSC02118

DSC02134 DSC02137

20.12.2013

В п’ятницю волонтери відвідали 6 шкіл Черкаської області!

Студенти покузавали вистави у школі с.Дубова Уманського району (101 дитина), Ягубецькій школі Христинівського району (76 дітей), Шельпахівській школі Христинівського району (92 дитини), Ліщинівській школі Христинівського району (85 дітей), школі №1 с.Велика Севастянівка Христинівського району (158 дітей).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також дуже привітно нас зустріла Сарнівська школа Монастирищенського району. Волонтери відмітили привітність та добросердечність викладацького складу школи та їхнє ставлення до подорожуючих артистів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

І хоч подорож була досить виснажливою, волонтери до вечора намагались підтримувати гарний настрій. Коли вже стемніло, наша трупа приїхала до м.Монастирище, де біля центральної новорічної ялинки волонтери зустрілись  з благодійниками, які забезпечували дітей усіх вищеназваних шкіл подарунками.  Незважаючи на втому, студенти водили хороводи, фотографувалися з бажаючими та розважали публіку жартами та танцями. Адже хто іще створить гарний настрій і свято, як не ми самі?!

 

 

 

 

“Нам сподобався дужи сильно процес поїздок, тобто сама дорога. Від шкіл, які ми відвідали, ми отримали море позитиву та гарного настрою. Сподіваємось, що дітям також було цікаво. Особливо нам  сподобалось, як нас зустріли діти Ягубецької школи. А найбільше нам запом’ятався візит в Сарнівську школу, де нас чудово зустріли вчителі та запросили до столу трохи поїсти, тому що був уже вечір і дітей відпустили додому” – Люба Тюпіна та Бородичук Аліна (фея Тіней та гарна дівчинка)

“Це було казково! Кожний заклад приніс свої незабутні  позитивні емоції,  було дуже цікаво виступати для дітей і дарувати їм позитивні емоції на свято Святого Миколая” – Коля Григор’єв (Святий Миколай).

“Сьогоднішня поїздка була дуже вражаюча. Вона принесла море емоцій, позитивних вражень які залишаться в моїй пам’яті на всі новорічні свята. У всіх закладах нас устрічали з посмішкою та радістю. Мені дуже сподобалося дарувати дітям гарний настрій, чудову казку, яка, на мою думку, в їхніх серцях залишиться надовго” – Альвіна Полушина (фея Сновидінь).

“Давно не проводиа так весело час, ще й з користю. З гарною командою волонтерів під супроводом координатора ми дарували дітям казку, а взамін отримували величезну подяку від дітей. Заряджені позитивною енергією, ми вирушали до нових шкіл, де нас тепло приймали (і навіть погодували!) і за це ми щиро вдячні! Із задоволенням буду брати участь у таких чудових і веселих заходах!” – Ліля Зозуля (фея Веселощів)

Comments are closed.