Студентська соціально-психологічна служба

Ткацтвотерапія

Підходить період сесії – час переживань та емоційних перевантажень. У такі моменти життя слід вміти розслаблюватись і раціонально відволікатись від проблем та стресів. Один зі способів такої от релаксації нам показала Швець Владислава Володимирівна на занятті з Ткацтвотерапії.

ткацтвотерапія  ткацтво

Спочатку було проведене тестування,яке включало як загальні відомості,так і досить своєрідні питання на зразок «Який ви колір?», «Який у вас настрій?».. Це ж анкетування було проведено і в кінці майстер-класу,щоб подивитись,чи змінились відповіді. Потім – невеличка настройка-медитація,коли усі учасники уявляли себе клубочками ниток. Згодом,учасникам пропонувалось уявити свій страх…та намалювати його смішним і веселим! А після такої от арт-терапії, студенти вибирали нитки і вчились ткати свої страхи.. У декого вийшли гарні стрічки-браслети,у декого нитки вже з початку заняття починали плутатись… Але загалом, майстер-клас виявився досить цікавим і продуктивним.

oVgOorzB4Ho

По закінченні заняття студенти здавали анкети і малюнки (по бажанню) і йшли зі своїми виробами і позитивними емоціями. Адже ж завжди цікаво пізнавати щось нове,чи не так?

Leave a comment for: "Ткацтвотерапія"