Студентська соціально-психологічна служба

Творчий weekend

Ольга Підгорна – координатор студентської соціально-психологічної служби – в п’ятницю (12.10.2012) виступала на Мистецькому марафоні у м. Черкаси на власному творчому вечері поезій «Розмова з Душею», який проходив у книжковому супермаркеті «Буквиця» на Хрещатик сіті. На зібранні були присутні поети, журналісти та глядачі (запрошені та звичайні покупці книжкового магазину). Вечір пройшов у теплій атмосфері, серед чемного гостинного персоналу «Буквиці» та за підтримки організатора Марафону Олексія Юріна.
7
Субота-неділя (13-14.10) пройшли у м. Київ, де проходив Перший в Україні фестиваль вуличних театрів «Вся справа в шляпі». Що це було? «Благодійний Київський фестиваль вуличної сцени» в рамках «Каравану фестивалів вуличних театрів світу» за сприяння II Міжнародного Благодійного Фестивалю Вуличних Театрів в Ярославлі та київського проекту Чадо – Планета можливостей для сирітських будинків.

На фестивалі були:
Виступи професійних і непрофесійних театрів, що працюють в жанрі вуличного мистецтва з усієї України, Білорусі та Росії
Карнавальна хода за участю київських і всіх запрошених колективів.
Карнавал капелюхів.
Фокусники, жонглери, ілюзіоністи, живі скульптури, уявлення на ходулях, вуличні музиканти, персонажі казок і інше.
Ярмарок обміну потрібних речей «Міняю все на все».
Художні майстер-класи для дітей і дорослих
Художник аквагрімер
Перфоманс Плейбек театру глядацьких історій.
Театр вогню.
Благодійні акції, в тому числі, орієнтовані на вихованців і випускників дитячих будинків.

8
Виступали такі колективи,як: театр «Самовар» з Одеси, «Біла ворона» з Києва, київський дитячий цирк «Юність» та вуличний театр «Діти вулиць», плейбек театр глядацьких історій «Дежавю Плюс», театр «Сунична галявина» з Севастополя з вуличною виставою «Ми переможемо» у виставі задіяні живі статуї, ходулісти, вогонь, діти, театр «Біла ворона» спектакль «Автобус: щось дуже важливе», вогняний театр «Strobos». Також відбулась карнавальна хода в капелюхах у супроводі ходулістів та циркачів.

Під час фестивалю була можливість познайомитись з акторами і режисерами різних театрів, перейняти досвід, познайомитись з організаторами фестивалю та керівниками благодійних акцій та організацій. Організатором проекту «Вся справа в шляпі» була Олена Гарєєва.

Leave a comment for: "Творчий weekend"