Студентська соціально-психологічна служба

УДПУ у МДЦ “Артек”

III Міжнародний конкурс-семінар студентських педагогічних загонів пройшов  у МДЦ «Артек»(Крим) з 27 лютого по 3 березня. Команда Уманського державного педагогічного університету ім..Павла Тичини факультету соціальної та психологічної освіти вперше приймала участь у подібному заході і здобула високі результати. У складі делегації були: Музика Тетяна, Поліщук Олена, Ребро Максим, Ігнатов Вадим, Козлов Андрій, та керівники групи – Підгорна Ольга та Гребінь Лілія.

DSC03448 jhjk 

Чотири дні конкурсної програми та семінарські заняття були переповнені творчим і професійним спілкуванням, необхідним для особистісного розвитку і професійного зростання педагогів-організаторів (вожатих), пошуком нових рішень, форм і секретів роботи з сучасними дітьми.

Програма конкурсу-семінару включала:

– знайомство з історією та традиціями МДЦ «Артек»;

– знайомство з педагогічними програмами дитячих таборів «Артека»;

– творчі майстерні студентських педагогічних загонів;

– майстер-класи педагогів-практиків МДЦ «Артек»;

– круглий стіл з обміну досвідом роботи СПЗ «Проблеми. Пошуки. Рішення»;

– спортивні змагання;

– творча презентація СПЗ «Вітаємо, Артек! Це – Ми!» («візитна картка»);

– захист програм клубних форм роботи;

– конкурс ігрових програм;

– конкурс MС та ведучих дитячих танцювальних програм.

 

DSC02792DSC02778DSC02836DSC03117 

На круглому столі молоді педагоги обговорювали проблеми, що виникають у роботі з дітьми, а також їх рішення, обмінялися досвідом клубної роботи, взяли участь у конкурсі талантів і танцювальних програм, а також у квесті «Таємниці «Артеку» та соціальної акції по посадці дерев.

 

DSC02874DSC02845DSC02852DSC02854

Учасниками семінару стали 184 вожатих (100 артеківських педагогів-організаторів та 84 студенти з 9 вищих навчальних закладів та коледжів України та Росії), у тому числі: Балтського педагогічного училища, Глухівського національного педагогічного університету, Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Житомирського державного університету ім.Івана Франка, Одеського педагогічного училища, Смоленського державного університету, Уманського державного педагогічного університету ім.Павла Тичини, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені Ушинського К.Д. (Одеса), Кримського гуманітарного факультету національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Загалом, конкурсна програма проходила між 14 командами.

 

DSC03320DSC03202DSC03211DSC03317

Для нас була проведена цікава екскурсія по виставковим залам та музеям МДЦ “Артек”. Ми навіть спробували посидіти на кріслі космонавта і роздивитись знахідки дослідників космосу та морських глибин.

 

IMG_20140228_064635DSC02582DSC02584DSC02588

Цікавим елементом програми фестивалю було «посвячення в артеківці», коли усім учасникам делегації пов’язували на шию артеківську хустинку, а згодом учасники вчились танцювати артеківські танці на костровій площі одного з таборів («Морський»).

DSC02643 DSC02653

Проживали усі разом у корпусі табору «Янтарний».  Але по ходу проходження майстер-класів, квестів та конкурсної програми, усім членам команди  випала можливість пройтись по всій території славнозвісного міжнародного дитячого табору «Артек» та переконатись у тому, що тут усе зроблено для того, щоб дитина почувала себе щасливою і захищеною.

DSC03427

Один із днів був виділений на проходження майстер-класів, які давали вожаті та викладачі «Артек»… Нам пощастило потрапити на найрізноманітніші тренінги: від психологічних ігор та плетіння віночків до танцювальних і розважальних програм. А після цього (на наступний день) вже ми самі пропонували свої знання і вміння усім бажаючим та відвідували майстерні студентів з інших вузів.

DSC02939 DSC02961

На конкурсі вожатських талантів свою майстерність показала  команда КВН «Каркаде» УДПУ, яка розважила публіку палацу «Суук-Су» своїми жартами та мініатюрами.

DSC03100 IMG_20140302_014648

А конкурс MС та ведучих дитячих танцювальних програм відвідали індіанці, які захопили артеківців у полон і танцювали  шаманські танці поклонінння духам гір у морей.

DSC02898 hjhjh DSC02893 jnh

Також щодня проводився конкурс «Обличчя фестивалю» у якому за анонімним голосуванням учасників фестивалю обиралися найяскравіші конкурсанти. З уманської команди такими людьми стали Ребро Максим та Підгорна Ольга.

DSC02973 DSC02804

Щодо офіційних результатів і нагород:

– загальний результат конкурсу-фестивалю СПО – І місце;

– квест «Таємниці «Артеку» – І місце;

-конкурс MС та ведучих дитячих танцювальних програм – І місце;

– клубні (тренінгові) форми роботи  – І місце;

– спортивні змагання – І та ІІ місця;

– конкурс вожатських талантів – ІІ місце;

– творча презентація СПЗ – ІІІ місце;

– ігрові програми – ІІІ місце.

DSC03447DSC03084DSC03077DSC03324

Також усі члени команди були нагороджені медалями за 1 місце та кубком першості.

Курівництво МДЦ «Артек» відзначило  команду УДПУ, як активну та творчу. Сподіваємось на тісну подальшу співпрацю та нові перемоги!

«Для кожного Артек свій, але абсолютно усі можуть погодитись з тим, що відчувати себе його частинкою неперевершено. За час конкурсу- семінару спо, кожен зміг поринути у неперевершену артеківську атмосферу. Артек завжди залишиться у наших серцях, і ми дуже вдячні, що мали можливість представляти університет на такому чудовому конкурсі» – Музика Тетяна.

DSC02550

«Чесно кажучи, я вперше відвідала табір “Артек” і я приємно вражена не тільки прекрасною природою, морем та сонячною погодою, а й людьми, які організували Міжнародний конкурс – семінар. Завдяки цьому фестивалю, я познайомилася з різними людьми з багатьох куточків країни і здобула неоціненний досвід роботи. Тиждень минув досить швидко через насиченість програми. Нам не давали сумувати ні хвилинки і одержані позитивні емоції будуть зігрівати моє серце ще довгий час» – Поліщук Олена.

Comments are closed.