Студентська соціально-психологічна служба

“В гостях у казки”

29 червня волонтери ССПС (Факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ), а також актори ТЮЗ “Золотий ключик” під керівництвом Координатора ССПС Ольги Підгорної відвідали м.Монастирище та провели аніматорську роботу з дітлахами у центральному парку розваг…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Волонтери-учасники грали з дітлахами в різноманітні ігри, танцювали, фотографувались. А потім, разом з Черкаським академічним театром ляльок, були почесними гостями на відкритті гарного новенького куточку дитячого майданчика під назвоою “В гостях у казки”, побудованого народним депутатом А.В. Яценко.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Після офіційного відкриття ми роздавали дітям та дорослим солодощі, повітряні кульки та фотографувались з усіма бажаючими…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дякуємо за запрошення на таке гарне кольорове веселе дійство… Сміх і блиск в очах дітей – безцінні! Тож вдвічі приємніше, що ми змогли створити атмосферу казки для жителів Монастирища.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Свято вдалося! Діти були щасливі й це було помітно неозброєним оком… Дерев’яні статуї казкових героїв, цукерки, ігри, веселі персонажі, гори повітряних кульок, качелі… що ще потрібно для дитячого щастя? Як на мене, все було чудово! Частіше б так! Настрій піднявся не лише в підростаючого покоління та їх батьків, а й в тих, хто був в цьому задіяний. А, як відомо, коли отримуєш задоволення від того, що робиш, інші відчують це саме! Сподіваюсь, подібіні заходи стануть доброю традицією сьогодення!”Лілія Нижник (волонтер ССПС, актор ТЮЗу)

 

 

Leave a comment for: "“В гостях у казки”"