Студентська соціально-психологічна служба

“В гостях у казки”

29 червня волонтери ССПС (Факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ), а також актори ТЮЗ “Золотий ключик” під керівництвом Координатора ССПС Ольги Підгорної відвідали м.Монастирище та провели аніматорську роботу з дітлахами у центральному парку розваг…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Волонтери-учасники грали з дітлахами в різноманітні ігри, танцювали, фотографувались. А потім, разом з Черкаським академічним театром ляльок, були почесними гостями на відкритті гарного новенького куточку дитячого майданчика під назвоою “В гостях у казки”, побудованого народним депутатом А.В. Яценко.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Після офіційного відкриття ми роздавали дітям та дорослим солодощі, повітряні кульки та фотографувались з усіма бажаючими…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дякуємо за запрошення на таке гарне кольорове веселе дійство… Сміх і блиск в очах дітей – безцінні! Тож вдвічі приємніше, що ми змогли створити атмосферу казки для жителів Монастирища.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Свято вдалося! Діти були щасливі й це було помітно неозброєним оком… Дерев’яні статуї казкових героїв, цукерки, ігри, веселі персонажі, гори повітряних кульок, качелі… що ще потрібно для дитячого щастя? Як на мене, все було чудово! Частіше б так! Настрій піднявся не лише в підростаючого покоління та їх батьків, а й в тих, хто був в цьому задіяний. А, як відомо, коли отримуєш задоволення від того, що робиш, інші відчують це саме! Сподіваюсь, подібіні заходи стануть доброю традицією сьогодення!”Лілія Нижник (волонтер ССПС, актор ТЮЗу)

 

 

Comments are closed.