Студентська соціально-психологічна служба

Великі пригоди маленьких індіанців

шрщш

20 вересня студентська соціально-психологічна служба провела соціальну акцію під назвою «Великі пригоди маленьких індіанців» для 25-ти дітей з уманського притулку.

лдлдэж
Волонтерами була розіграна театралізована історія про викрадення «злим Сірим духом» принцеси індіанського племені «Водяної ворони» чарівної як зоряне небо Манідо. Шаман племені дав маленьким новоприбулим до племені індіанцям шматки старої карти за якою вони шукали Манідо з допомогою індіанців-провідників і духів лісу: «духу Мудрої сови», «духу Розумної ворони», «духу Часу», «духу Стрімкого вітру», «духу Сумі і сліз», «духу Тієї, що завжди чує музику». Маленькі індіанці відгадували загадки, долали перешкоди і пастки, виконували загадані «духами» завдання. Відтак, чарівна Манідо була врятована, «злий Сірий дух» перетворився на «доброго Білого духа» і між ними було зігране індіанське весілля. Святкування проходило під індіанські танці та частування юшкою приготовленою на багатті.

 

ощол    прппп

Акцію організували 15 волонтерів студентської соціально-психологічної служби та помічники добровольці. Самі ми поринули в дитинство, відчули себе індіанцями, боролися разом з дітьми за врятування принцеси Манідо, раділи за спалахнувше кохання між Манідо і Білим духом та святкували весілля.

лждлж

Leave a comment for: "Великі пригоди маленьких індіанців"