Студентська соціально-психологічна служба

Моторошно-романтична пропозиція

31 жовтня   студенти ФСПО, волонтери ССПС та  багато інших творчих активістів святкували давнє цікаве свято – Хеллоувін… а також – допомагали поєднати серця і долі двох закоханих!

yrKtn3ZpG_0 

Ідея зробити пропозицію руки і серця саме на Хеллоувін з’явилась у нареченого  близько місяця тому, він звернувся до мене (координатора ССПС), ми обговорили сценарій і почали готуватися з волонтерами до цієї події. Майбутній нареченій ми розповіли, що запрошуємо її просто на акцію у центрі міста. Власне,акція таки була, місцеві жителі отримали порцію адреналіну, але головна наша мета була – здивувати дівчину і зробити цей день для неї незабутнім.

Отже,спочатку уся демонічна нечисть (смертельні демони,пекельні істоти, відьми та мерці) зібралися у центрі біля Ейфелевої вежі та почали свої святкові розваги,а саме: розфарбовувати перехожих,лякати їх і..роздавати цукерки.

 

DSC01395 q9vPG2GX3b8

Далі, коли на горизонті з’явилась наша “солодка парочка”, ми розвішали чарівні конверти з посланнями-пророцтвами і дівчина повинна була пройти випробування,щоб їх зібрати. Їй розповіли легенду,що це звичайна розвага,запланована у рамках нашого святкового проекту…

DSC01366

Їхні пошуки супроводжувала музика саксофону, яку начарував наш запрошений музикант. Юнак грав улюблені композиції Юлі (нареченої) і створював святково-таємничу атмосферу.

Далі наша нечисть підготувала інші випробування для дівчини,поки її хлопець (Михайло) поїхав в ліс для підготовки фінального етапу пропозиції.

DSC_0353 DSC_0352

Коли ми нарешті дібрались до лісу було вже темно. Учасники запалили гарбузові голови, свічки, розбіглися по темному лісі і створили коридор жахів. Юля і ще троє “підсадних” нерозфарбованих персонажів проходили обряд ініціації перед виходом із жахливого Задзеркалля Хеллоувіну у нове яскраве життя.

З заплющеними очима вони йшли тонкою стежкою,з різних боків їх лякали сміхом,криками, протягнутими руками , їм командували забути і залишити усі страхи,тривоги,печалі, залишити позаду усе,від чого хотілося б позбавитись…щоб увійти чистими у новий світ щастя…

Пройшовши так деякий час, ініційовані зупинились…і зі шлейфу диму через коридор свічок і полум’яних гарбузових обличь вийшов наречений з каблучкою,опустився на коліно і освічився. Аплодисменти,сльози,пелюстки троянд, оплески, поцілунки… І все це під спалахи фотоапаратів,у мерехтінні живого полум’я, серед загримованих дивних істот у темному прохолодному лісі…

DSC_0444 DSC_0469

Отак весело і цікаво наші волонтери відсвяткували Хеллоувін.. А наші гарні знайомі (Михайло та Юлія) заручилися… Віримо,що цю пропозицію вони надовго запам’ятають… 🙂

DSC01420 DSC_0500

DSC01309

 

“Яскравий та таємничий день з силою-силенною асоціацій та вражень! Було приємно роздавати дітям цукерки й бачити в очах радість та вдячність. Приємно, що місто починає розвиватись і молодше покоління суттєво відрізняється своїми поглядами та принципами(адже було помічено, що тітоньки й дядечки постарше трохи з острахом та нерозумінням дивились на персонажів(хоч і не всі). Не може не гріти душу, що знайшлося ще кілька людей, так би мовити просто з натовпу, хто з задоволенням приєднався й обмалювався разом з нами. Сподіваюсь, що традиції Хеловіну стануть більш відомі на загал і свято в нашому місті щороку проходити краще, масштабніше й колоритніше”. — Лілія Нижник (волонтер,учасник)

 

 

 

DSC_0363

 

“Свято вдалося… Дуже радий , що потрапив і зміг прийняти участь…Було багато людей у цікавих костюмах….до того ж головною подією були заручени двох чудових людей (про це я дізнався вже на місці)….як на мене – все пройшло чудово….і після завершення акції залишилось багато позитивних емоцій…” – Дмитро Петров (учасник)

 

 

“Це було щось неймовірне! За декілька хвилин центральний парк наповнився відьмами, зомбі, вурдалаками та іншими персонажами з фільмів жаху. До того ж це виглядало так, наче вони там були завжди, вони безпосередньо спілкувались з людьми, дарували дітям цукерки, фотографувались з охочими (а охочих було чимало). Приємно було спостерігати, як на обличчах людей з’являлись посмішки, діти казали «Мамо, мамо я теж так хочу», навіть люди більш похилого віку перешіптувались: «Це Хелловін, свято таке». Особливо приємно здивувала чітка організація, велика кількість людей працювала як гвинтики одного механізму, в кожного було своє місце, своя роль, свій неповторний образ. Окрему увагу хотілося б долучити гриму, він був на висоті!!! Це були не просто розмальовані великою кількості косметики люди, ні – це справді були доконані образи химер! Одним з найяскравіших вражень можна назвати прогулянка лісом у темряві, з свічками, тиквами, в костюмах, виникало враження, що ми частинка чогось великого, таємничого і захоплюючого. Саме такі акції допомагають людям відірватися від буденності і наповнити своє життя яскравими спогадами! Дякую за чудово проведений час!!!” – Михайло (наречений)

DSC01433

“Для мене це свято було особливо цікавим, тому що я ніколи його не святкувала. Звісно я знала, що таке свято існує, але чомусь воно обходило мене стороною =) Але відсвяткувавши Halloween цього року мені вже кортить святкувати його в наступному. Тому що в це свято вкладено багато веселощів, та креативності. Одним із самих цікавих моментів, було вирізання гарбуза та створення костюму. Наступними приємними спогадами є різноманітні конкурси та знайомство з новими людьми. Аж не віриться, що одна людина змогла все це придумати та організувати. Все було настільки реалістично, що я навіть забулася у часі та просторі. Там не було місця страху, особливо коли ми заходили в темний ліс з закритими очима, тому що мене вела Ольга яка тримала мене за руку, і я відчувала що незабаром станеться щось неймовірно чудове! З кожним кроком я наближалась до місця призначення, і мене супроводжувала прекрасна музика. Все було як у справжній казці. Коли я відкрила очі то побачила свою другу половинку. Схилившись на одне коліно, він зробив мені пропозицію, від якої я просто не могла відмовитись. Це було повною несподіванкою, приємною несподіванкою. 
 Тому я вдячна всім хто брав участь в цьому святі, та допомагав Ользі створити таку казку.” – Юля (наречена)

 

Comments are closed.