Студентська соціально-психологічна служба

Волонтерські програми

Всім привіт з прекрасної Польщі! Мої вітання ФСПО і ССПС! Та й,  власне, усьому УДПУ )))))

Як проходить волонторіат в Кракові і Пекарах можна дізнатися з моїх сторінок в Фейсбуці і Вконтакті, можливо ми ще зробимо онлайн-конференцію і поспілкуємось про досвід міжнародового волонтаріату, але… Поки що хочу поділитись з вами цікавими посиланнями:

Porozumienie Wschód – Zachód / East-West Mutual Understanding Association

Волонтерська організація у Вроцлаві (має  багато проектів по різним напрямкам… Власне, більшість інформації по-польську, але…Гугл-транслейтер вам в поміч )

 

216713_505381276163937_980764888_n

 

https://m.facebook.com/porozum

http://platine.pl/finanse-i-nieruchomosci/filantropia/stowarzyszenie-spoleczno-kulturalne-porozumienie-wschod—zachod,4941.html    

 

 

AFS

Далі, міжнародна організація AFS з основним офісом в Нью-Йорку.. Мають офіси у  59 країнах і співпрацюють з  103 країнами по всьому світу) 

Logo - AFS

 

http://www.afs.org/ 

 

ASF

logo
(з основним офісом в Берліні,  співпрацює з 12 країнами, має програми на рік і трохи менше, співпрацює з країнами,котрі постраждали під час Другої Світової Війни. Власне, іде робота з пенсіонерами,котрі пройшли концтабори, пережили війну, також є багато роботи з молоддю, дітьми  тощо у різних освітніх та культурних центрах, робота у меморіалах і музеях, у єврейських спільнотах тощо. )
https://www.facebook.com/asf.de?ref=br_rs 
https://www.asf-ev.de/ 


Comments are closed.