Студентська соціально-психологічна служба

Волонтери в Буковелі.

Своїми враження про свою літню практику поділилася студентка УДПУ факультету соціальної та психологічної освіти, волонтер студенської соціальної служби Яницька Аліна…

Цього літа мені випала нагода побувати в Буковелі.

J6P_jsCYCx4 

 

Коли мені зателефонували і сказали, що мене беруть  вожатою у літній табір Буковель, я водночас зраділа, але й відчувала страх, тому що досвіду в мене не було.

Перші 3 три дні поки діти не приїхали, ми проходили підготовку вожатого і нам давали завдання з фотоквестом,  ми вчили легенди та різні історії Буковелю, щоб втамувати інформаційний голод  діток.5LSlcAH9h3g

З понеділка почали заїджати діти. Було дуже важко, ажде територію трішки знали, але плутались. Цей день був перший і важкий, але справилась. Протягом заїзду були різні конкурси, свята, тому скучно не було коли.

Ось, наприклад, було «пінне паті». Діти були мокрущі,але задоволені))

uHLi_X6ZBUg

Також – «День Конституції України»

fdzDMOb_8no

Мені сподобався день «Бомжпаті». Всі були схожі на чорних і не митих бомжиків.

uZCfAK8KjX4 (1)

А ще були гуртки, дітки ними були дуже зацікавлені. Ось, наприклад, мій загін був на гуртку «Ляльки з носків»:

i9nr2IkoM_U

В мене в загоні було 20 діток і з них тільки 3 дівчинки, але ми з моїми напарниками вожатими справились і задоволені нашою роботою.

x7Uh_YigsDM

a3Wp50y3aFE

 

Тому дякую за таку можливість Буковелю і нашому університету УДПУ! Дякую, що дали цю можливість! ))) Я провела найкраще літо! ))

Xvl_InMY40k

Leave a comment for: "Волонтери в Буковелі."