Студентська соціально-психологічна служба

Визначено 9 недоліків освітньої системи України. У МОН оприлюднено звіт ОЕСР

1-37

Освітня система України має 9 значних недоліків, що впливають, а деякі навіть зумовлюють розвиток недоброчесності. Про це йшлося 27 березня під час презентації звіту «Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017», що підготувала Організація економічного співробітництва та розвитку.

«Більшість цих недоліків засновані на недосконалості, зарегульованості українського законодавства та деяких нормативних актів Уряду. Частина, наприклад, – нерівний доступ до шкільної освіти, що спричинений чергами у дитсадки, або репетиторство, – це феномени, які потребують втручання органів влади. У своєму звіті ми не критикуємо, а вказуємо на проблеми та чинники, що їх викликають, щоб МОН та місцевим органам було легше їх вирішити», – зазначив директор департаменту освіти і навичок ОЕСР Андреас Шляйхер.

Вища освіта:

  • корумпований доступ до вищої освіти (магістерські програми);
  • неналежне визнання навчальних досягнень студентів;
  • академічна недоброчесність.

Збір матеріалів для дослідження проходив у жовтні-листопаді 2015 року. У 2016 році команда дослідників аналізувала матеріали та проводила консультації щодо можливих шляхів вирішення зазначених недоліків системи.

Детальніше: http://pedpresa.ua/180827-vyznacheno-9-nedolikiv-osvitnoyi-systemy-ukrayiny-u-mon-oprylyudneno-zvit-oesr.html

Comments are closed.