Студентська соціально-психологічна служба

“ЗАПАЛИ СВІЧКУ”

Акція “Запали свічку” присвячена Дню боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.

У країні проблема ВІЛ та СНІДу є досить актуальною. Навіть у нашому місті, за статистикою, є чимало людей, потерпілих від цих хвороб. Але люди зазвичай не звертають увагу на реальність і актуальність цієї проблеми, а до хворих ставляться як до ізгоїв суспільства. Щоб пояснити людям хоча б частину інформації щодо цього питання, 30 листопада в центрі міста була проведена акція “Запали свічку”.

 

 

Студенти і волонтери студентської соціально-психологічної служби УДПУ приймали участь в акції разом з Центром у справах дітей,сім’ї та молоді та активістами з усього міста. Спочатку перехожим роздавалась література про ВІЛ та СНІД, також роздавались безкоштовні контрацептиви, а з настанням сутінок всі учасники акції запалили лампадки та виклали з них червону стрічку – символ заходу.

Волонтери пояснювали перехожим що таке СНІД, які є шляхи передачі і зараження, як можна запобігти цій хворобі, куди звертатися за консультацією та допомогою. Протягом години відбувалося живе спілкування волонтерів і жителів міста, котре закінчилось гарною і емоційно сильною подією – запаленням десятків і сотень різнокольорових лампадок.

 

 


Comments are closed.