Студентська соціально-психологічна служба

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ХВИЛЯ ВІДРОДЖЕННЯ»

5-7 грудня спільно з Міжнародним фондом “Добре Серце – МММ” (м.Київ, керівник Марина Лєбєдєва) та громадським діячем з Росії Мариною Акішиною (м.Ярославль) волонтери студентської соціально-психологічної служби УДПУ відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м.Київ, Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Умань та провели лекцію для студентів факультету соціальної та психологічної освіти на тему “Громадський діяч та ефективна волонтерська діяльність”.

 

 

В рамках акції з дітьми у притулках та реабілітаційних центрах були проведені ігри, майстер-класи, арт-терапія, тренінги, волонтерами була показана казка “Країна Монн”, також і самі діти ділились своїми талантами та підготовленими номерами, за що були нагороджені солодкими подарунками.

 

 

 

За підсумками заходу був проведений круглий стіл спільно з організаторами акції, педагогічними колективами, керівництвом дитячих будинків. За круглим столом вирішувались організаційні питання щодо подальшого співробітництва.

7 грудня відбулось нагородження студентів факультету соціальної та психологічної освіти (Підгорної Ольги, Ківачук Олени, Войтенка Сергія та Сокальської Лесі) сертифікатами, які дають право стати учасником круглих столів в Державній Думі РФ, учасником з’їзду “Лідери Громадянського Суспільства”, лауреатом премії “Лідери Громадянського Суспільства”.

 

 


Comments are closed.