Студентська соціально-психологічна служба

“FREE HUGS” або “БЕЗКОШТОВНІ ОБІЙМИ”

Чи часто ви обіймаєте людей? А вас часто хтось обіймає? А як би ви почувались, якщо б вас обійняла незнайома людина?

25 листопада 2011 року студентами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом Ольги Підгорної було організовано акцію “FREE HUGS” або “БЕЗКОШТОВНІ ОБІЙМИ”.

Всі бажаючі виготовляли саморобні плакати з надписами “Обійми мене”,”Безкоштовні обійми” тощо, ходили по місту, обнімали усіх бажаючих та говорили їм теплі слова. Маршрут акції пролягав від нового корпусу УДПУ до магазину “Мальва”, по парку біля МБК, центральних вулицях і магазинах міста. Цікаво було спостерігати за реакцією уманчан. Дехто охоче йшов на контакт, хтось сам проявляв ініціативу, хтось ігнорував або ж просто відмовлявся від запропонованих обіймів. Обіймали дітей, однолітків, дорослих, людей похилого віку. Зустріли навіть військових вищих рангів українського козацтва. Приємно було, коли на твої обійми відповідали посмішкою і гарним настроєм, коли не тільки сильні і здорові люди, а й старенькі бабусі і дідусі починали посміхатись, у них загорались очі і вони від щирого серця дякували за увагу і обійми. Ближче до вечора студенти влаштували танцювальний флеш-моб на центральній вулиці міста.
дд

Учасники залишились задоволені. Вони зігрівали інших і себе як фізично, так і духовно. Сподіваємось, попереду нас чекатиме іще багато цікавих добрих акцій!


Comments are closed.