Студентська соціально-психологічна служба

ІV Уманський молодіжний фестиваль соціально-психологічної драми «Почуй! Побач!»

DSC_0216

13 квітня 2017 року на сцені актової  зали Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІV Уманський молодіжний фестиваль соціально-психологічної драми «Почуй! Побач!», приурочений до Всесвітнього дня здоров’я та Всесвітнього дня психолога. Організаторами та ініціаторами фестивалю виступили Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, зокрема, студентська соціально-психологічна служба факультету соціальної та психологічної освіти.

Фестиваль започатковано й проводиться з метою донесення до суспільства ідеї важливості подолання соціальних проблем. Свої погляди шляхів їх вирішення в оригінальний спосіб показали учні уманських шкіл №3, 9, 10, 11, 14, вихованці НВК №24 та Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації м. Умань.

На заході були присутні гості – спонсори фестивалю ,які постійно підтримують ініціативи,спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління. Це розважально-спортивний комплекс «Амарант», кав’ярня «FoodBox» та ресторан швидкого харчування «Крила».

Також, було представлене вельмишановне журі фестивалю:

Начальник відділу у справах сім’ї молоді Уманської міської ради – Вдовиченко Наталія Вікторівна;

Начальник культури та дозвілля Гаудеамус – Гекалюк Людмила Юріївна;

Завідувач психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти – Алєксеєнко Юлія Вікторівна;

Головний спеціаліст відділу освіти – Чорна Світлана Олександрівна;

Адміністратор розважально-спортивного комплексу «Амарант» – Валентина;

Адміністратор ресторану швидкого харчування «Крила» – Сергій;

Адміністратор кав’ярні «FoodBox» – Іван Правдицький.

Відкриваючи захід, начальник культури та дозвілля Гаудеамус – Гекалюк Людмила Юріївна ,привітала його учасників та подякувала за небайдужість, активну життєву та громадську позицію організаторів.

«Гей, хто у залі! Ви нас почуйте!

Серця до уваги свої приготуйте!

Сьогодні разом проведемо ми розмову

Про те, як здоров’я зробити чудовим…», – лунало з уст ведучих фестивалю Віолетти Загоруйко та Дацька Романа і недарма, адже здоровий спосіб життя та життєві цінності були головною тематикою молодіжного фестивалю.

Бути першими завжди важко, але колектив «Прометей» Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – Медична гімназія» довів ,що сміливості йому не відбавляти і своєю виставою, – «Цінності мого життя» висвітлював проблеми життєвих цінностей людського буття.

Comments are closed.