Студентська соціально-психологічна служба

Купи зустріч з…

11 лютого в новому корпусі університету волонтерами студентської соціально-психологічної служби було проведено завершальний етап благодійного аукціону “Купи зустріч з…”, головною метою якого був благодійний збір коштів на придбання інвалідного візка для дівчинки-інваліда Хоменко Анни.

Для того, щоб збір коштів став більш цікавим, волонтери вирішили влаштувати гру-акцію, створивши в популярній соціальній мережі групу “Благодійний аукціон: купи зустріч з …”, в котрій було створено два фотоальбоми: для дівчат та хлопців. Всі бажаючі могли надіслати власне фото, телефон та короткий опис своєї особистості модераторам групи. Модератори розміщували фото з мінімальною ставкою 20 грн. Ставки приймалися до 5 лютого, потім відбувся фінальний захід 11 лютого, на який були запрошені усі, хто брав участь в аукціоні.
оншгн нгне8шн
Зустріч учасників відбулася в затишній та романтичній атмосфері, створеній самими волонтерами в університетському кафе нового корпусу. Студенти прикрасили його повітряними кульками червоного кольору у формі сердечок та зарядили атмосферу романтичною музикою, котра лунала весь вечір. Всі учасники могли насолодитися приємним спілкуванням.

Організатори та волонтери акції дуже вдячні всім, хто взяв участь у дійстві й тим самим зробив надзвичайно добру справу, подарувавши дівчинці – інваліду не лише можливість мати новий засіб для пересування, а й посіяти крихту любові, тепла й віри в те, що світ не настільки жорстокий як здається, і що є в ньому ще добрі, здатні завжди прийти на поміч люди.

гщнгшн

Comments are closed.