Студентська соціально-психологічна служба

ЛЯЛЬКА-МОТАНКА – МАЙСТЕР-КЛАС

ЛЯЛЬКА-МОТАНКА – МАЙСТЕР-КЛАС 25.12.2012
20 грудня, після чарівного свята Миколая, студенти ФСПО, волонтери ССПС та вихованці Уманського обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей поринули у чарівний світ іграшок, який подарувала відома майстриня – Собкович Ольга Дмитрівна, яка приїхала у наше місто зі своїм майстер класом і навчила, як робити ляльки-мотанки. Ольга Дмитрівна навчила дітей робити «ляльку добрих новин», для того, щоб їх по життю супроводжували тільки гарні, світлі новини, які б їх підтримували, приносили радість і щастя.

Студентська соціально-психологічна служба УДПУ спеціально запросили майстриню до притулку, щоб навчити діток робити ляльки, показати, як можна зробити диво з усього, що їх оточує. Волонтери і самі робили мотанки, а також допомагали дітям з притулку.

Майстриня Собкович займається ляльками вже майже 5 років, вона дуже відома у своєму ремеслі, перемагала у багатьох конкурсах зі своїми авторськими ляльками. Сама вона працює у Легедзинській ЗОШ І-ІІІ ступенів звичайною вчителькою.

Приїхала майстриня зі своєї помічницею Сокальською Оксаною Миколаївною. Вони привезли діткам з притулку іще один сюрприз: діти з Легедзинської школи передали багато іграшок і солодощів, а також написали листа, у якому бажали здійснення усіх мрій!

Гості перейнялися проблемою дітей з центру реабілітації і надалі планують приїжджати до притулку, щоб дарувати дітям тепло і радість, навчати їх робити нові цікаві ляльки.

Не забувайте, є багато дітей, чиї мрії можна дуже просто здійснити! Даруйте їм тепло і щастя – добро неодмінно повернеться до вас сторицею!

Comments are closed.